Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen itthonról végezhető...

Milyen itthonról végezhető munkák vannak?

Figyelt kérdés
Anglisztikát végeztem, ahol fordítást is tanultam de abban nem vagyok valami jó és nem is igazán szeretem.
2019. jún. 24. 08:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
mondtam már, hogy nem is gondoltam rá, csak már régebb óta meg akartam kérdezni..
2019. jún. 27. 01:30
 12/23 A kérdező kommentje:
meg a témát sem találtam
2019. jún. 27. 01:31
 13/23 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod, hogy ez már a te hibád?

Tehát joggal toltak le itt.

2019. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az is az egészségügyi problémái miatt van.
2019. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

az en hibam, es? mas nem hibazik? ha tobbet hasznalnam biztos en is jobban ertenek hozza.. en fb pro vagyok mégse baszogatok masokat ha benaznak.. max kedvesen szolok..


utolsó kosz.. nem gondoltam volna hogy amikor eletemben eloszor megvedenek, akkor azzal fognak hogy lefogyatekosoznak, tenyleg jolesett

2019. júl. 1. 02:02
 16/23 anonim ***** válasza:
"fb pro" - bocs, de még ki is röhöglek... :D
2019. júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

rohogjel csak magadat jaratod le, tudod ahhoz is erteni kell ám, ne tudd meg mennyi bena van..

a macskas csoportokban tudod hanyszor teszik fel ugyanazokat a kerdeseket?? de en mégse szolok be senkinek hanem kedvesen es keszsegesen valaszolok.. ha meg valakinek nehezere esik valaszolni akkor minek valaszol

2019. júl. 1. 10:32
 18/23 anonim ***** válasza:

te FB Pro


milyen nyelven fejlesztették a FB-ot?

milyen adatbázis van mögötte?

milyen JS könyvtárakat használ?

2019. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
most nem tudom mit kell megint kotozkodni.. akkor ugy mondom hogy tudom hasznalni most jobb? -.- remélem amugy te tudod a valaszt.. ha mar kotozkodsz..
2019. júl. 1. 11:54
 20/23 anonim ***** válasza:

én nem vallom magam FB pronak, de tudom a válaszokat igen :)

pedig elég keveset tudok a facebookról

2019. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!