Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt szerintetek meglehet...

Ezt szerintetek meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ezt szabályozza-e valami törvény.

A következőt: Van egy munka tehát ugyannál a cégnél. Ezt a munkát ugyanezt a munkát, két különböző diákmunkával foglalkozó iskolaszövetkezet is meghírdette. Ha én jelentkezek erre a munkára a kettő diákszövetkezeten keresztül, akkor két helyről fogom kapni a fizetést? Ugyannyi munkaidőre? Vagyis az egyenlő dupla pénz.


2019. jún. 24. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

1000% hogy ez így szabálytalan.

De ez az adminisztrációnál valahol biztos hogy kibukna.

2019. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ugyanannyi munkaidőre csak 1x kapsz pénzt.


Nem találtad fel a spanyol viaszt: x gépgyár jún. 25.-ére kér egy diákot reggel 6-14-ig. Ha mindkét diákszövetkezet bejelntkezik erre a napra egy -egy diákkal, akkor csak 1 EMBERT fognak alkalmazni ARRA A NAPRA. Kétszer nem lehetsz beírva ugyanarra a 8 órára - ennyire nem hülyék... :D

2019. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Hétfőtől Péntekig tartó munkavégzés. xy diákszövetkezet ad jelenléti ívet, meg a másik is ad saját jelenlét ívet, tehát 2 különböző diákszövetkezeten keresztül vagyok szerződésben ugyannarra a munkakörre mondjuk. És egy fizetést kapok 8 órára, csak kapok fizetést az egyik diákszövetkezetn és a másik diákszövetkezet keresztül is.
2019. jún. 24. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem értették elsőre is, de mint mondták, adminisztrációnál ki fog bukni, mivel a cég akivel a diákszövetkezetek szerződésben állnak és a diákszövetkezetek kommunikálnak egymással.

Te vagy az aki nem érti itt a dolgot, hogy amikor a két diákszövetkezet küld 1-1 embert a te személyedben ugyan arra a 8 órára, akkor a cég ahova mész dolgozni majd visszajelzi, hogy csak egy ember van itt, majd rájönnek, hogy mindketten téged küldtek. Ne legyél már ennyire ostoba.

2019. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
CSak az egyik diákszövetkezet a másik meg munkaerő kölcsönzö iroda is, pl. foglaltoztatnak egyszerűsitett foglalkoztatásban. Mindegy.
2019. jún. 24. 16:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt hiszed, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter?
2019. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem fogod tudni megcsinálni, de például olyant meg tudsz csinálni, hogy ha van egy délelőttös meg egy délutános műszak akkor az egyikre jelentkezel az egyik szövetkezetnél a másikra a másiknál akkor egy nap alatt dolgolhatsz délelőtt is és utána délután is. Ismertem olyant aki így nyomta, mert kellett neki a pénz.
2019. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez úgy megy, hogy az adott cég kér 2 embert: egyiket az egyik közvetítőtől, másikat a másiktól. Reggel meg a műszakvezető előtt ott fogsz állni egyszál magadban, ő anyázni fog. Ha kiderül, miért nem kaptak annyi embert, amennyit kértek, akkor téged az életben nem hívnak dolgozni többet.
2019. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A cègnek kell 10 ember. Reggel èrkezik 9. Szerinted mennyi idő alatt derül ki, hogy te vagy a gyökèr mindkèt jelenlèti íven?
2019. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz. De vegre valaki megertette ezt. Hogy delelott meg este.
2019. jún. 24. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!