Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy érzem pályát tévesztettem...

Úgy érzem pályát tévesztettem (többi lent) 24F ?

Figyelt kérdés
Több munkahelyet is megjártam a szakmámban, de hiába dolgoztam olyan vállalatnál ahol jó körülmények közt voltam, illetve bérben se volt utolsó (de azért rentgeteg sem), folyamatosan nyomást érzek magamon hogy, nem ez az én világom, pedig minden munkahelyemen mindig elismertek hogy, jól végzem a munkám, mégsem tudott ez sem motiválni. Valami mást szeretnék csinálni amit szívből végzek, és ki tudok teljesedni benne, amiben egyre jobb és jobb lehetek. Sajnos tanácstalan vagyok és emiatt romokban érzem az életem. Hogyan találhatnám meg a saját utam?

2019. jún. 25. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak próbálj ki valami mást, a többi jönni fog magától
2019. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!