Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem akarok munkásként dolgozni...

Nem akarok munkásként dolgozni, pedig a jövendőbeli szakmám fizikai munkával jár. Mit csináljak? Pályát tévesztettem?

Figyelt kérdés

Fűtés- ,gáz- , vízszerelő szakmám lesz júniusban, de érzem, hogy nem lesz álmaim munkája. Nem úgy vagyok, hogy nem érdekel, mert érdekel ez a szakma, csak dolgozni nincs kedvem benne, úgy mint munkás, télen, nyáron, melegben, fagyban... Ebben a szakmában, de inkább irodai részen, vagy raktáron, vagy brigádvezetőként melóznék, aki telefonálgat, meg mondja mik a teendők, feladatok amiket meg kell csinálni.. vagy pedig egy teljesen más úton, szakácsnak mennék még el... Csak leszek 21 éves mire elvégzem a szakmát, utána meg még tanuljak szakácsnak, ha esetleg a mostani szakmában nem akarok dolgozni..? Érettségim van, de kb. semmire nem megyek vele.


20/f


2014. nov. 22. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy

- pár évre bevállalod egy olyan cégnél, ahol van előrelépési lehetőség - egy ismerősöm is "így járt". Egy kis cégnél kezdte terepmunkával, most már középvezető, szinte csak irodai munkával, bár ő annak örül, ha nagy ritkán mégis terepre mehet...

- másik szakmát (is) tanulsz, bőven "ráérsz" még tanulni:)

2014. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SullaFelix89 ***** válasza:
72%

Gyönyörűen letükrözöd a mai VV-n és ÉNB-n felnövő fiatalságot.


Szakácsként kezdőként meg órákat kell zöldséget pucolni + mosogatni vagy az tetszene királylány?

2014. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
szakácsként többet kell ugrálnod, mint Fűtés- ,gáz- , vízszerelőként. Míg utóbbinál egyszerre csak egy dolgot tudsz csinálni szép folyamatosan, addig szakácsként van hogy egyszerre 3-6 féle ételt kell készítened, mi nagyobb odafigyelés igényel, mert ha valamit elsózol, akkor kezdheted elölről, és a vendég ezt nem fogja tolerálni.
2014. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

PEdig ez jó szakma,figyelj eleinte fogsz effektíve munkás lenni,de ha ügyes vagy akár vezető lehetsz sőt tovább megyek kimehetsz külföldre kb. majdnem mérnöki fizetésért,vagy vállalkozást csinálsz.

Ez egy nagyon jó szakmunka,a keresztapám nyugodjon békében ennek is köszönhette.hogy meggazdagodott,rengeteget keresett vele.

Szakácst feletjsd el,mocskos munka még durvább 16 órázni.


Hidd el ez egy jó szakma,ha más szakmát akarsz akkor hegesztő na ez még a nagyon jó.Én ezzel egészíteném ezt ki,de a szakácst felejtsd el.

2014. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

SullaFelix89


Még mielőtt lefikázol, a kib#szott gerincsérvem miatt sem akarom nagyon ezt csinálni, nem azért mert egy lusta, VV-n felnövő f#sz vagyok. Csak nem akarom ezt híresztelni, mg így ismeretlenben sem.


Ügyességem meg van hozzá, 4,6-os átlagom van, gyakorlatban nincs panasz rám.

2014. nov. 23. 13:50
 6/14 A kérdező kommentje:

SullaFelix89


Az előző válaszomra már nem tudsz választ adni, gratulálok.



Rendben, akkor hanyagolom a szakács szakmát, marad az itthoni főzőcskézés, a mostanival meg kibékülök valahogy, ha beleszakadok, akkor is.

2014. nov. 25. 19:23
 7/14 SullaFelix89 ***** válasza:
40%

Tudod nem ezen az oldalon élek, mert van magánéletem és dolgozom is.


Szart se csináltál és írod, hogy szeretnél rögtön brigádvezető vagyis főnök lenni b+ grat, meg persze mikor szembesülsz a valósággal rögtön bekamuzod a 20 évesen rokkant vagyok dumát grat.....sok sikert az életben! :)

2014. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól van, biztos Te jobban tudod, h nekem mi a bajom. Inkább zárjuk le a témát, menj a dolgodra, én is azt teszem.
2014. nov. 29. 00:38
 9/14 SullaFelix89 ***** válasza:
18%
Sok sikert az életben csá.
2014. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9


Már ne haragudj, de szánalmas vagy, azt hiszed, hogy kemény leszel, mert elküldtél engem a francba?


Verd ki a f#szod, te nyomorult :)

2014. nov. 29. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!