Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esztergomi Suzukiról kinek mi...

Esztergomi Suzukiról kinek mi a véleménye? Elsösorban olyanokra lennék kíváncsi akik ott dolgoznak/ dolgoztak.

Figyelt kérdés
Fizetés, munkakörülmények stb

2019. jún. 26. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Nekem anyukám dolgozott itt, nő létére nem nagyon bírta, neki nagyon megerőltető volt, aztan fel is mondott rövid idő után. Tesom barátja meg már 10 éve ott dolgozik, neki tetszik addig amíg nem magas pozícióban dolgozik, mert abban is dolgozott es mindenért öt szívatták meg. Szóval szerintem magával a társasággal nem lehet gond, a munka meg hogy nehéz-e vagy sem....szerintem a reszlegtol fugg, hogy melyikre kerülsz.
2019. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy tesom barátjának a 10 ev alatt többször volt fizetésemelése és most mondhatom, nagyon szepen keres, valahogy ugy mint Pesten az SSC-kben.
2019. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!