Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy szabad nyarad, mit...

Ha van egy szabad nyarad, mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Júliusban és augusztusban nem fogok dolgozni. Maximum alkalmi munkákat vállalnék.


Ilyenkor hogyan érdemes fejlesztenem magam?

Járjak el meditálni? Sportoljak? Van olyan intenzív képzés, amit ezidő alatt meglehet csinálni? (pl. OKJ)


Nem akarok tengődni addig.


Nyelvismeret + diploma már pipa.



2019. jún. 26. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen még sosem fordult elő, valszeg nem is fog, de ha ennyi szabadidőm lenne, akkor pihennék, olvasnék, kirándulnék, nagytakarítást csinálnék, megjavítanék mindent itthon
2019. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Ha minden olyan nyelv pipa ami hasznos tanulj olyat ami hobbi (én például törököt tanulnék nagyon szívesen ha lenne időm)
2019. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha lenne zseton nyaralnék és a barátaimmal, szeretteimmel lennék. De amit írsz számomra lehetetlen. Ha nem köt a zsé, akkor nem köt semmi. Bármit amit szeretsz.
2019. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Gyermekekkel foglalkozó fejlesztő intézményben dolgozom, így a júliusom és augusztusom mindig szabad.

Én azt csinálom mint az egyetemi nyarakon.

- kicsit megpihenek, sokat vagyok a szeretteimmel, utazom, illetve eddig minden nyáron valamelyik nyelvvizsgámat vittem magasabb szintre. (szóbeliről komplexre, középről felsőre stb.)

Én év közben is sportolok de nyilván ezt nyáron is végzem.

Alkalmi munkát nem vállaltam még, mert fizetést kapok ilyenkor is.

2019. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedelek
2019. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Python-t tanulnék, napi 1-2 órát németeznék is.

9 órákat aludnék.

Kikötném magamnak, hogy minimum heti egyszer főzzek/süssek valami újat.

Végre sportolnék heti 3-4 órát.

Rendbe raknám a lakást.


Ezen felül leginkább punnyadék, de a fentiek amúgy kitesznek napi 10-14 órát.


Emberből nem kellene több körém, mint amennyi jelenleg is van... Sőt, túl sok belőlük.

2019. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!