Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári diákmunkára szeretnék...

Nyári diákmunkára szeretnék menni a McDonald's-ba. Mi a bekerülés folyamata?

Figyelt kérdés

Fürge diákon jelentkeztem,vissza is hívtak de 2 hét alatt a mekiből még mindig nem kerestek.

Esetleg be kellene mennem személyesen az étterembe és úgy kellene próbálkoznom?

Érdekel a bekerülés folyamata, gyorsasága és hasonló részletek.

Sürgős lenne.

Válaszokért előre is köszönet.

18/L



2019. jún. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemesz egy mekibe es ott jelentkezel
2019. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok jóra ne számíts, eleve csak protekcióval lehet bekerülni, nem értesítenek hetekig, hogy most felvettek vagy nem, neked kell majd telefonálgatnod, hogy mégis mi van. Interjún persze jópofik meg elhitetik veled, hogy itt fogsz dolgozni, aztán persze nem.
2019. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Engem visszahívtak, mondtak egy időpontot amikor bekéne menni személyes megbeszélésre az adott mekibe, ott jópofi majd mondták hogy mit kell elintéznem (tüdőszűrő, eü kiskönyv) és amint leadtam ezeket nekik kezdhettem is.
2019. jún. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most voltam interjura

Annyit mondtak hogy majd a diakszovetkezet keres.

Szerintetek mennyi az eselye hogy felvesznek?

2019. júl. 1. 14:49
 5/6 anonim válasza:
Erikanak szólj a Fürge diáknál ő intézi az ilyeneket benne bízhatsz
2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgoztam mindenkit felvesznek, mert elég gyakran cserélődik a személyzet, nem véletlenül. Kitartás és részvétem neked, ha ott fogsz dolgozni.
2019. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!