Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzért váltanál, vagy...

Mennyi pénzért váltanál, vagy váltanál vissza az előző munkahelyedre?

Figyelt kérdés

Megkeresett az előző cég ahol dolgoztam, hogy nem-e akarok visszamenni


Amikor eljöttem még elég kevés pénzeket fizettek ott, az új helyen annak már a dupláját kapom, viszont az emberhiány miatt, ott is muszájak voltak megemelni szépen a béreket


Azóta nem tudom pontosan mennyit kapnak az ottaniak, bár nem hiszem hogy annyit mint én, viszont természetesen kevesebb pénzért nem mennék vissza, maximum ha többet fizetnek mint a mostani, de még akkor is gondolkodnék rajta, mert van előnye meg hátránya is mind a kettő helynek (utazás, munkatársak stb, stb)


Viszont elsősorban most a pénz döntene

+30ezer (nettó) forintért talán lennék hűtlen és visszamennék, de lehet hogy kevés, viszont ennél többet biztos nem fizetnének, sőt szerintem igazából már ennyit sem, de az üzemvezető telefonba azt mondta küldjem be az önéletrajzot, és mellé írnám az összeget is. Ha nem érdekli őket a dolog akkor nem veszítek semmit, ha viszont érdekli őket (ugyan is ők kerestek meg engem, mert tényleg nincs már ember akit felvegyenek) akkor lehet bánnám hogy csak 30ezerrel kapok többet mint a mostani helyen


Nehéz kérdés


2019. jún. 28. 15:57
 1/10 A kérdező kommentje:
u.i.: Persze még ott van az is, hogy a mostani helyen is lehet megadnák azt a pénzt, amivel többet kérnék az új helyen, ha megtudják hogy menni akarok
2019. jún. 28. 15:58
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Én csak havi tízmillióért. De ez a te esetedben semmit nem számít, mert erre egyedül te tudsz választ adni. Nem dönthetünk helyetted.
2019. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz. Nem volt mondjuk olyan brutál rossz, mint mondjuk a Meki, de minek váltsak rosszabbra? Nem kell nekem sok pénz.
2019. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelenlegi fizum megdobják nettó 20-30 ezerrel már visszamennék. Amúgy se a pénz miatt jöttem, hanem kaptunk egy új csoportvezetőt akit fél évnél tovább nem tudtam elviselni. Mivel már nincs a cégnél nem lenne gond visszamenni, de jól érzem magam az új helyen is.
2019. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mostani fizetésem, plusz 20 százalék. Kevesebbért nem éri meg a macera.
2019. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Èn 30% +teljes bejelentèsèrt jöttem el, nem bántam meg. Ezèrt lakóhelyet is váltottam. Nagy nehezen megadták volna az előző helyen is, persze csak mikor felmondtam, előtte mellèbeszèltek. Amúgy voltak előnyei az előző helynek, de ilyen bizalomvesztèssel már nem szívesen mennèk vissza. Persze mèg 30% gondolkodóba ejtene...
2019. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán visszamennék ugyanannyiért, mint amennyit ott kerestem. Piszok jó hely volt, érdekes munka, kedves kollegák - sajnos valahol a nagyfőnököségben úgy döntöttek, hogy a csapatunkra nincs tovább szükség, és mindenkit kirúgtak.
2019. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha minimum 20 százalékot rászámolsz a jelenlegi béredre és azt az összeget megkapod.
2019. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 4/8

Na 1:1-ben ugyan így vagyok

2019. jún. 28. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Azóta a teljes csapat lecserélődött, 3-an voltunk, plusz egy senior. A seniorból csoportvezető lett és megengedhetetlen stílust engedett meg magának. Rendesen hisztérikusan sipítozott, ha neki nem tetsző dolgot műveltünk. De azt nem mondta el, hogy csináljuk csak legyen kész.

A régi csapat nincs már meg, csak a csoportvezető.

Nem szívesen mennék vissza. De élni kell valamiből, ha nem lenne más lehetőség...

2019. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!