Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Budapesten 350e...

Szerintetek Budapesten 350e Bruttó fizetés aránylag jó egy sima érettségivel?

Figyelt kérdés

Beadtam az önéletrajzomat egy állásra ahol elvileg kiválasztottak és a fizetés 350e bruttó. A gond az, hogy én most meg jelentkeztem egyetemre és még nem tudom, hogy felvettek e és így fogalmam sincs mitévő legyek.


A munka sima irodai munka lenne, péntekenként rövidített munkarenddel és szabad hétvégékkel. A fizetés se tűnik rossznak...


Az egyetem ahova pedig jelentkeztem vagyis inkább a szak az fizetős lenne. A diploma utáni kilátások változóak viszont tökre érdekel a szak.


Nehéz így dönteni...



2019. júl. 1. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Te hol találtál ilyen munkát?

A nettó 200 irodában, érettségit igénylő munkáknál a plafon.

2019. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jónak számít, de ezt te is tudod, mert írod is.

Csak azt nem tudom, hogy most azt várod tőlünk, hogy mondjuk meg, mit csinálj?

Legalább a szakot leírhattad volna...


Meg ha nem dolgozol, miből fizeted az egyetemet? Diákhitelből?

2019. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Média Design szak a metropolítánon. 3D modellezést oktatnak leginkább amivel csomó helyen el lehet helyezkedni. 3d nyomtatás, házak vagy lakások látványtervezése, filmipar, játékipar. Ráadásul elég nagy a hiány és folyton keresnek. A fizetésről fogalmam sincs de szerintem 500e bruttó alatt biztos nincs. Szerintem érzékem is van hozzá..
2019. júl. 1. 12:49
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy az egyetem fizetős és igen diákhitelből valamint itt a környéken a mészáros minden egyetemi hallgatónak ad havi 50e-t
2019. júl. 1. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én bruttó 350-et kapnék összetenném a kezemet.

Engem 50 évesen, érettségivel és egy szakmával (ami nem igazán piacképes), szinte sehová nem vesznek fel, ha mégis, max. bruttó 200-250-es fizetéssel.

2019. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha egy évet várnál, levelezőn megcsinálnád az egyetemet és megtartanád a munkád? Két légy, egy csapás. Érettségivel tényleg nem átlagos fizu egy nettó 200+os munkahely, főleg irodai környezetben. Mások kamionoznak meg gyárban dolgoznak ugyan ezért. Az egyetem meg hasznos, de a türelem néha jobb, mint a forrófejűség.
2019. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Érettségivel nagyon jó fizetés, becsüld meg.
2019. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyetemen van levelezos kepzes, regisztracios heten kerd at magad a tanulmanyi osztalyon. Ha nincs, merlegelj. A havi 50eft+diakhitel, vagy/es osztondijbol osszerakott, atlagosan havi 100-120 eft-bol elsz 3-4 evig, vagy keresel 100eft-al tobbet es keresel egy szinten testhezallo szakot levelezon amit keresztfelevben vagy egy ev mulva megpalyazol. De lehet meg most sem keso valtani potfelvetelivel.
2019. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!