Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdőként egy saját portfoliót...

Kezdőként egy saját portfoliót szeretnék csinálni, viszont nincsen referenciám, nincsen szakmai tapasztalatom amit megemlíthetnék, mit írjak így a bemutatkozó részbe? 18F

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 19:20
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Milyen szakma ez?
2019. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ehh.. Bocs, a kiegészítés valahogy nem került oda, ahova szerettem volna...


Rendszergazdain végeztem viszont a programozás jobban érdekel és jobban is megy(sulis projektek, tanár által adott plussz feladatok, itthoni projektek alapján). Szeretnék ilyen téren elhelyezkedni, viszont mivel még nem csináltam másoknak oldalt, vagy bármiféle programot, így nem tudom, mit tehetnék fel weblapomra.

2019. júl. 2. 20:49
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
64%
Tedd úgy fel, hogy a menü neve ne legyen félrevezető, tehát nem portfólió és nem referencia, hanem bemutatkozó munkáim. Például. Nem kell odaírni azt sem kinek és miféle, a lényeg, hogy lássák mit tudsz. Ha megkérdezik, természetesen megmondhatod, melyik micsoda, de akkor legalább már érdekli őket a munkáid alapján. Sőt amíg nem találsz állást még csinálhatsz hozzá még többet, mert az is gyakorlat.
2019. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm szépen :)
2019. júl. 3. 06:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuldd el a weblapod cimet, adok priviben par tippet.
2019. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!