Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a bérigénye egy...

Mennyi lehet a bérigénye egy részmunkaidős múzeumi teremfelügyelőnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok, viszont szívesen vállalnék ilyesmi jellegű munkát részmunkaidőben. Ha eljutok az interjúig, valószínűleg kérni fognak bérigényt. Mennyit mondhatok majd?


(Azt nem tudom, hány órát kellene dolgozni, szóval talán egyszerűbb lenne órabérből kiindulni.)


Köszönöm előre is, ha valaki segít! :)


2019. júl. 3. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Bruttó 1500ft/óra. Ha ezt sem adnák meg, akkor ne menj bele kevesebbe.

Sajnos a felügyeleti munkakörökben ilyen bruttó 1500 az átlagos; ha diák munkaviszonyban mennél, kb bruttó 1200-at kérhetsz kb.

2019. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem a bruttó 1500Ft teljesen megfelelne. Sőt, igazából ennyiben sem reménykedtem. :)
2019. júl. 3. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem nagyon reménykednék ennyiben.

Nem neked kell tárlatvezetést tartanod, gondolom, csak ott állsz, és az a dolgod, hogy figyeld, senki ne nyúlkáljon a kiállított dolgokhoz.

Ehhez max érettségit kérnek.

Ha kiszámolod, ez az órabér egy bruttó 240 ezres fizunak felel meg, ami nettó 160 körül van.

Nem, egy múzeum, ami állami tulajdonú, és ahol nem csinálsz semmit, nem fog neked ennyit fizetni.

Közalkalmazott lennél, középfokú végzettséged van, ez a bértábla szerint br 180 ezret jelent. Az nettó 120 egy teljes állásra vetítve, ami mondjuk havi 160 óra. HA mindenképp órabérrel akarsz számolni, akkor br 1100 körül a reális, de őszintén szólva, mivel fix bértábla van, nincs is értelme sem kérdezni, sem mondani, mert azt kapod, ami le van írva, nincs mérlegelési jogkörük.

2019. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Netto 850-900/óra
2019. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A teremőrök kapják a legkevesebb fizut,hiszen gyakorlatilag semmit nem csinálnak egész nap. Én 10-11 éve voltam diákként a szépművészeti múzeumban pár hétig. Az ott dolgozók minimálbért kaptak, a diákok órabére is nagyon alacsony volt. Szerintem nagyon max br.1000 Ft lehet most.
2019. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


És utolsó, az alacsony béren túl milyen volt a Szépművészetiben dolgozni? Pont az az egyik, ami érdekelne. :)

2019. júl. 4. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, hogy most válaszolok. Halálra untam magam, többször elaludtam, nagyon ciki volt. Egész nap csak nézegeted ugyanazokat a képeket. De ki lehet bírni, csak unalmas.
2019. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!