Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikus diplomával milyen...

Logisztikus diplomával milyen munkakörben érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Logisztikus diplomám van, középszinten pedig közgazdaságot fejeztem. Milyen kilátásaim vannak? Álláskereséskor a logisztika szóra keresek rá, de nem sok találat van. Milyen más szóval tudok még a szakmámban keresni?

2019. júl. 3. 18:52
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Profession-ön 890db találat. Az nem sok???

Oké, ebben van sok raktáros meg anyagmozgató is, meg a Unix is ilyen kulcsszóval szemeteli a sofőr állásait. De ettől még szerintem elég sok van. Persze megint sok helyre kérnek tapasztalatot. Az sem utolsó szempont, hogy téged melyik része érdekel a logisztikának, mert ugyebár elég tág dolog ez a beszerzéstől az eladásig.

2019. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leginkább a beszerzés és fuvarszervezés.


A más fogalmat meg azért kérdeztem, mert még nagyobb városokra is szűrve nem sok találat van. Így hát gondoltam lehet rossz keresőszóval keresek.

2019. júl. 3. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

1# valóban sok a 890 találat, de nem biztos, hogy a kérdező az országban keres, hanem megyén, városon belül.


Kedves Kérdező, keress beszerző, beszerzés, készlet, készletgazdálkodó, fuvarszervező, raktáros, raktárgazdálkodó, logi ügyi, logi admin, eszközkezelő, most hirtelen ennyi jut az eszembe. Hasonló cipellőben járok. Budapesten hatalmas lehetőség van, ha nem fontos a kerület, de sajnos vidéken kevesebb, szóval ne csak álláshirdetésre pályázz!

2019. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne csak álláshirdetésre? Hogy érted, mire másra?
2019. júl. 4. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A városodban lévő olyan cégekhez, amelyeknél van, lehet logisztika, beszerzés, furvarszervezés, stb. stb. Illetve a nagyobb cégek karrieroldalaira, mert nincs minden hirdetés a profon, mert az álláshirdető oldalak drágák, inkább felteszik a karrieroldalaikra vagy az adatbázisukból keresnek.
2019. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!