Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogyha szabadsàg...

Miért van az, hogyha szabadsàgra megyek, úgy néznek bent rám, mint egy kettős gyilkosra, holott nekem az jàr?

Figyelt kérdés
Nàlatok is van ilyen?

2019. júl. 4. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem, én nem idióták és seggek között dolgozom, hanem egy normális, tisztességes munkahelyen.

Ja, nem Magyarországon. Kicsit nyugatabbra.

2019. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nehezményezik, hogy az elvégzendő munka mennyisége marad akkor is, ha egy ember kiesik.

A bunkó arra nem gondol, ha többet kell dolgoznia, mert valaki szabin/betegállományban van, ha ő lesz így, akkor más fog dolgozni őhelyette.

2019. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Ez nem karrier kérdés?

2: Rossz helyen dolgozol, IQ csökkentett emberek között.

2019. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen maximum akkor fordulhat elő, ha direkt a húzós időszakokra időzíted a szabadságot rendszeresen. Pl. hosszú hétvégék megtoldása, nyári/téli leállás meghosszabbítása, ha szezonális, ciklikus a munka, akkor mindig véletlenül a húzósabb időszakra esik a szabadságod, stb stb
2019. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig bárhol dolgoztam mindenhol figyelembe vették a kérésem a szabadság kiadásánál.

Azt nem értem, hogy az ilyen cégek ahol te is dolgozol miért nem zárnak be munkaerő hiány miatt. Miért hagyják egyes dolgozók kizsákmányolni magukat.

2019. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fúj de utáltam ezt. Undorító banda... Én munkahelyet váltottam, a jelenlegi helyemen nincs ilyen bunkóság.
2019. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele... Húzzák csak a pofajuka... Ha nagyon fososkosnak meg havi 1 hét táppénzt is beiktatnek
2019. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a szabadság előtti munkanapon direkt szivatós feladatokat adnak. Amúgy magát a munkàt szeretem, csak ugye közösségi munka.
2019. júl. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!