Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Penta Unió mérlegképes könyvel...

Penta Unió mérlegképes könyvelő képzésről mi a vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán manapság belekezdeni még egy könyvelő képzésbe? Ellehet helyezkedni még és kb. mennyi a várható fizetés egy ilyen szakmával?

Akik ezen a területen dolgoznak tudnának tanácsot adni? Köszönöm!



2019. júl. 5. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Feleségem asszem ott végzett. A cégemnel a szakképzetlen emberek akik még a nevüket se tudják leírni és ez nem túlzás 40 százalékkal keresnek többet mint ő.


Mondjuk elhelyezkedni el lehet mert aztán sok ész nem kell ehhez a szakmához .

2019. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sok ész nem kell? Én úgy hallottam nagyon nehéz képzés alapjáraton a könyvelés, és jó matekosnak kell lenni. Ez most kicsit elkeserített.

2019. júl. 5. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én iskolarenszerben végeztem el, az első vizsgám nem sikerült, pedig a könyvelés számomra mindig is könnyen ment.


Kedves egyes: sok ész nem kell hozzá??? Hát nem tudom, amikor egy zrtnek van egy kftje külföldön, majd a zrt szétválik, az egyik áttér euróra, a kft-t meg megszüntetik... stb, stb. Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy nem egyszerű anyagbeszerzéseket könyvelünk, hanem jóval bonyolultabb, összetettebb eseteket.

Egyébként jó férj lehetsz,ha ilyen degradáló, gyökér módon nyilatkozol a feleséged szakképesítéséről ☺

2019. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: nem igazán matekos, inkább durván jogszabályos az egész, egy kis jogszabályi tudatlanság a sikertelen vizsga okozója lehet.


Mindezek ellenére is megéri elkezdeni, színes, érdekes, mindig változó szakma, ahol tényleg folyamatosan tanulsz, és tanulnod is kell.

Szerintem vágj bele 😊

2019. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sok ész? :D Hajrá, lehet csinálni. Rengeteg dolgot kell fejből tudni, aminek sokan hátat fordítanának első ránézésre. Ez tipikusan az a szakma, amihez igenis kell ész. :D Még ha valaki át is esne butácskán a vizsgákon, az életben nem fogják alkalmazni, maximum adminisztrátorként. Senki sem akar milliós bírságokat fizetni.
2019. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy én a Pentánál tanulok és szerintem nagyon jó. :)
2019. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%
Szia! Az, hogy érdemes-e vagy sem, attól függ mi a célod, mit akarsz elérni ezzel a képzéssel? Álláskeresésnél sokat segít amúgy. Azt kell tudnod a képzésről, hogy minden estéd és hétvégeid rá fognak menni erre 1-2 éven keresztül. A vizsgák nem könnyűek. Család mellett ilyet csinálni - nagy áldozat.
2019. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A modulzáró vizsgáknál vannak külön vizsgadíjak? Azoknak az ára mennyi? Nincs benne a tanfolyam árában. Nyilván nem számítják bele.
2021. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Milyenek a modulzárók, amik pentásak nem a központiak?
2022. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!