Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki milliárdos akar lenni azt...

Aki milliárdos akar lenni azt miért nevetik ki?

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb egy kis célt megfogalmazni? A többség átlag alkalmazott, miért baj ha valaki többet akar?

2019. júl. 7. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2019. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem az a foglalkozása, hogy milliárdos.
2019. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Engem is kinevettek amikor az akartam lenni most meg hogy az vagyok mind kuncsorog
2019. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
És itt kommentelgetsz a GYK-n... aha!!!
2019. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat nevetem ki akik úgy akarnak milliárdosok lenni hogy pl gyk-n kérnek ötletet milyen vállalkozást indítsanak. Ha valaki inkább vállalkoza csinálja, habár van különbség a kis cél és az irreális között is.
2019. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert gyerekességre utal ez a gondolkozás. Milliárdossá válni csak úgy nem lehet, akkor mindenki csak lébacolna, ki dolgozna? Nem lenne kereskedelem, egészségügy, oktatás, közlekedés, szállítás, stb, akkor mi volna mindenki a pénzben úszna, és? Ki szolgálá ki a sok hul.ladékot?
2019. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"Aki milliárdos akar lenni azt miért nevetik ki?"


- Mert mindenki az akar lenni, csak keveseknek sikerül. És az a kevés sem itt fog kérdezősködni...


"Mennyivel jobb egy kis célt megfogalmazni?"


- Annyival, hogy azt könnyebb elérni.


"A többség átlag alkalmazott, miért baj ha valaki többet akar?"


- Az sosem baj, csak erre mondják, hogy álmodik a nyomor. Ezért nevetik ki őket.

2019. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tonnadonna azt mondja, le akarja futni a maratont, nem neveted ki? De ha azt mondja, három hónapja hetente háromszor fut 5kmt és a cél fél év múlva a 10km, akkor azt mondod, hogy hajrá, jó lesz ez.
2019. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ha van hozzá elképzelése és ötlete is (vagy legalább komoly eltökéltsége, amelyben benne van valahol az alázat is a célja érdekében). Ha csak úgy dobálózik a szavakkal, akkor nem lehet komolyan venni.
2019. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha valaki így gondolkodik és nemcsak egy átlagPista vagy átlagMancika akar lenni.
2019. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!