Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi borravalót adjak a...

Mennyi borravalót adjak a futárnak, ha felhozza a 4. emeletre a tűzhelyet?

Figyelt kérdés
Holnap hozzák, de nem tudom ilyenkor mennyit illik neki adni. Olyan szolgáltatást kértünk, hogy hozza is fel, de nyilván illik adni neki valamennyit érte. A GLS, pizza stb. futárnak is szoktam adni pár száz forintot, mikor hogy jön ki, na de ilyen nehéz dolgot még nem rendeltem soha.
2019. júl. 11. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk, egy ezrest.
2019. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Hát ha már borravalót akarsz adni, akkor nézd meg, hogy mennyiből tud bort venni? :P

Persze, lehet venni tablettás meg koccintós borokat pár száz forintért, de hát azok nem borok, csak megsértenéd vele.

Ugyanakkor lehet venni borokat több százezer forintért is, de hát nem borszakértők árverésén vagyunk.

Hát nézd meg, hogy mi van a kettő között :P


[link]

2019. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló, én is valahogy úgy gondoltam! :)

Második válaszoló, lol, köszi neked is! Lehet egyből bort adok neki, nemis rávalót, mit gondolsz? 1000-ből kijön 2 Dankó is 🤪

2019. júl. 11. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Jobban örülnek a pénznek, nem biztos, hogy azt az italt épp szereti, amit adnál, meg ilyen esetben nem is szokás.
2019. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha van lift, egy ezrest, ha nincs, akkor emeletenként ezrest kérnek alapból. Ha a szállítási díj ezt már tartalmazza, akkor kb.1-2 ezret adnék.
2019. júl. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Semennyit, ez a dolga. Pláne, ha van szállítási díj (és az ilyen tételeknél jellemzően van).
2019. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, a szállítási díj már tartalmazza a lakásba, illetve a rendeltetési helyre való behelyezèst. :)
2019. júl. 12. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 2en lesznek, mert 1 nem tudja felküzdeni a 4.re. Én egy ezrest adnék kettejüknek. Végül is a pluszt már kifizeted mikor ilyen szállítást kértél.
2019. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy ezrest, ha ketten vannak 500-500. Egyébként a mai gáztűzhelynek már nincs nagy súlyuk 30-40 kg, 2 ember ezt gond nélkül elbírja.
2019. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 0 ft adtam, a szállítási díjból kapnak fizetést.
2019. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!