Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a gls-nél dolgozni?

Milyen a gls-nél dolgozni?

Figyelt kérdés
Futárnak hivnak. Az érdekelne hogy mennyire stresszes az hogy napi 60-80 cimet kell teljesiteni? Az is érdekelne hogy kb reggel fél 6kor van kezdés, de a munkaidő vége nem tisztázott. Kb mennyit dolgoznak? Nem nagyvárosrol van szo, de akkor is érdekelne minden info. Napi 8-9óra ?

2019. júl. 14. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen helyre tesznek.


Van jó is , rossz is.


Stresszes is meg nem annyira stresszes is.


Ha már rutinos leszel egyszerűbb lesz, a csomagokat le kell adni mind a munka addig tart amíg le nem adod őket.

2019. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy az elején biztos 10-12 orát dolgoznék, amig megszokom a dolgom. De utána mennyi az esélye hogy továbbra is 10 órát doogoznék? Vagy ha belejövök akkor lehet hogy hazaérek minden nap délután 3ra? Vagy ez esélytelen bármennyire is rutinos vagyok?
2019. júl. 14. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha szabadságon vagy elég tűrhető.
2019. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért nem jó? Túlóra meg ilyenek?
2019. júl. 14. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennyira rossz ott dolgozni?
2019. júl. 14. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan, nem dolgoztam még ott csak poénból írtam.
2019. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jahh jó:D mindegy továbbra is érdekel a hasonlo cégnél szerzett tapasztalatok
2019. júl. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!