Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ciki 24 évesen diákmelózni?

24 vagyok és egyetemista, 1 évet végzetem az egyetemen. .

2 szakot hagytam ott az elmúlt években mert nem éreztem magamének és úgy voltam vele,hogy inkább otthagyom és megtalálom amit valóban szeretek. A szakok gazdasági területről voltak mind, de mások..

Nos,mostanra sikerült megtalálni azt a szakot amit imádok és ebben képzelem el magam.

Első félévet végzetem így még nem vesznek fel szakmaira, azonban szakmaibb diákmeló lenne.

Nem nagyon fura 24 évesen diákmelózni?:D

Valamint beírjam a másik 2 otthagyott szakot is a cv-be?

24N

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, munka, egyetemista, diákmunka

júl. 16. 09:51  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Nem ciki. Ne írd be!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 16. 10:45 Privát üzenet
Nem ciki. Haladj előre, kitartás! Ne írd be szerintem sem. Majd rákérdeznek, ha kíváncsiak.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 16. 12:03 Privát üzenet
Dehogyis, én valami 25-26 éves koromig diákmelóztam, voltak nálam idősebbek is.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 16. 19:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diplomás vagyok, de nem tudtam/akartam elhelyezkedni abszakmámba. Targoncás vagyok,250, 000 nettót keresek és 28 évesen a szüleimmel élek. Szerintetek kudarc az életem?
Hogy lehet svájcban 17 évesen diákmunkát vállalni jó némettudással?
Hány évesen illik saját ingatlannal és autóval rendelkezni?
22 évesen munkatapasztalat nélküli, frissen végzett egyetemistaként mit lehet beleírni az önéletrajzba? (bővebben lent)
Szerintetek milyen IDEGLENES munkát tudnék elvállalni 17 évesen?
Gáz 23 évesen diákmelózni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!