Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre szeretnék menni...

Külföldre szeretnék menni dolgozni egyedül veszélyes-e?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó vagyok ez miatt tettem fel a kérdést. Egyébként szobalány szeretnék lenni.

2019. júl. 16. 23:48
 1/7 anonim válasza:
62%
Hány éves vagy? Mennyi időre mennél? Hova? Ott laknál, vagy pl csak Ausztriába mész, az országhatáron laksz és hazajárnál minden nap? Nem vagyunk gondolatolvasók sajnos:(
2019. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
96%
Egy ilyen kérdésnél fontos,hogy semmi használhatót ne írj se magadról se a helyról,se az egesz szituációról,mert a végén még valami használható és értelmes választ tudnánk neked adni!
2019. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mit jelent nálad a "külföld"? Melyik országot?
2019. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először Ausztriára gondoltam, de az is eléggé messzire van. Nem akarok sokáig ott lenni csak szeretnék egy kis pénzt gyűjteni, hogy elkezdjem az életemet, és segíteni az anyukámnak. Egyébként 22 éves vagyok.
2019. júl. 17. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk nyugatra egy ország sem rosszabb, mint kis hazánk, feltéve ha beszéled a nyelvet. Ha nem, akkor ezt hanyagold, kulimunka van itthon is.
2019. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy rosszabb valamelyik.
2019. júl. 22. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon veszelyes. Sokat igy vittek ki prostitualtnak hogy csak szobalany leszel, igérgetesek, nehogy az legyen hogy mikor odaersz ne arrol legyen szo. Veszelyes.

Ami 100%megbizhato esetleg ismeros altal menjel ki.

2019. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!