Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gimnazistaként pénztkeresni...

Gimnazistaként pénztkeresni hogyan tudnék Budapesten?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, és lovagolok, aki ismeri a sportot tudja hogy nem valami olcsó dolog. A szüleim heti egy edzést tudnak megengedni, szeretném ezt kibővíteni hogy legalább heti kétszer járjak. Ez körübelül 16-20 ezer forint havonta. Hol tudnék ennyit keresni, nagyon kéne!

2019. júl. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Korrepetálj akármilyen tárgyat, amiből jó vagy. Én ebből éltem, végig gimi és aztán egyetem alatt is. Ha 5-800 forinttal a hivatásos tanári ár alá mész, téged fognak választani, és garantáltan lesz bevételed. Nézzünk egy esetet, mondjuk választasz egy nyelvet és kezdőknek tanítod 2000.-/ óráért. Havi 10 órát kell dolgoznod, ami heti 2-3 óra. Ennyi időd bőven van, nem?
2019. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség a diákszövetkezet, ott mindig van valamilyen munka.
2019. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Diákszövetkezeten nagyon sokféle munkát tudnak adni attól függően, hol élsz,mennyit érsz rá, mik az elképzeléseid.. legnépszerűbbek Tesco és Meki , talán..
2019. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!