Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak érettségivel mit tudnék...

Csak érettségivel mit tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés

25 leszek évvégén, s szeretnék jövőre egyetemre jelentezni, egy levelező szakra...

Eddig gyárban dolgoztam, illetve most is, betanított munkásként.

Az a baj, hogy szociális fóbiám van, így elég sok lehetőség kiesik...


Nem tudom, hogy majd a levelező képzés alatt mint kéne majd dolgoznom, mert ezt nem hiszem, hogy bírnám, főleg, hogy szeretnék minél jobb BSc diplomát.

Sajnos első és második évben még kizárt, hogy találjak a szakhoz kapcsolódó, akár csak gyakornoki munkát...


Mit kéne hát dolgoznom majd?

25 év felett már semmiképpen sem tudok diákmunkát vállalni majd, bár levelező mellett amúgy sem nagyon lehetne...


Ilyen mekibe, meg ilyen helyekre a fóbiám miatt nem szívesen mennék, illetve lehet hogy fel sem vennének mert nem vagyok egy szép ember.


2019. júl. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjszakai irodatakarítás?
2019. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én piacképes szakmát meg nyelvet tanulnék a helyedbe.
2019. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszi!


#2. Mert? Honnan tudod, hogy az a szak amit szeretnék tanulni, az nem piacképes? Vagy ezt hogy érted?

És már amúgy tudok több nyelven...

2019. júl. 20. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Meki meg ilyeneken kívül nem nagyon lesz más, esetleg valahova beugrósnak, vagy kertésznek segíteni
2019. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!