Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az Intersportnál...

Milyen az Intersportnál dolgozni? Mennyit fizetnek egy érettségivel rendelkező eladónak? Napi hány órát kell dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én diákként dolgoztam a helyi üzletben, de alkalmi bejelentéssel. Nem tudom mennyi a normál fizetés, de én kb 850 bruttót kaptam. A rendes alkalmazottak nyitástól zárásig voltak, még mosdóba is alig tudtak elmenni. Mikor jött ide egy másik sportbolt majdnem mindenki le akart oda lépni. Hát én nem tudom, hogy ennél lenne-e jobb munkalehetőség neked vagy nem, nem tudom miért ezt nézted ki, de például ha bemész és beszélgetsz néhány eladóval biztos többet megtudsz a helyi viszonyokról.
2019. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ők hívtak fel, holnap megyek be beszélgetésre. Nem nagyon van mumnka és muszáj dolgoznom csak akartam előtte kicsit itt érdeklődni. Köszönöm.
2019. febr. 3. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A semminél jobb, meg nem is egy kézen van az összes üzlet, ott lehet jobbak lesznek. Illetve a diákokkalvoltak nagyon parasztok a főnökök, a kollégák nagyon jók voltak. Az biztos, hogy munka van bőven és ha nincsen melletettek diákmunkás nem fogsz unatkozni. Amúgy az áruátvétel nem túl nehéz munka, kicsit monoton, de sokksl jobb, mint a vállfázás, kint az üzletben sem olyan nagy a feladat, vevőket segíteni, a saját részed rendben kell tartani, esetleg pénztárazni kell. Ha a főnököket nem nézzük, meg a fizetést akkor amúgy nem volt rossz.
2019. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már ott dolgozol? Milyen?
2019. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!