Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Buda Pesten mien diák munka...

Buda Pesten mien diák munka lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de semmit se találok a legtöbb helyet amit felhívtam vagy 18+ kell vagy már megtelt. Ti hova mentek?
2019. júl. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

BE ne szippantson a munka világa, neked még nagyon nagy szükséged van az iskolára!

16 évesen nem tudod leírni a fővárosunk nevét???

Ami jó eséllyel a lakóhelyed...

Nem tartom magam nyelvtannácinak, de MILYEN!!!

Nem pedig mien...anyám...

Nem hiszem el, hogy az elmúlt 10 tanévedben nem húzták alá ezerszer ezt a dolgozataidban.

2019. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából az ország másik felén lakom csak feltudnék menni apámhoz nyár végéig és tudnék BudaPesten dolgozni de nem találok a neten semmit. Gondoltam meg kérdezem itt de mindenhol akad egy nyelvtan tanár 🤣
2019. júl. 20. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Továbbra sem sikerül.

Akárhol is laksz, az Budapest, azért ennél alapvetőbb szót nem nagyon tudok...

És továbbra sem vagyok nyelvtan tanár.


Diákmunkákat nem jellemző, hogy hirdetnek, mivel ahol dolgoznál, az a hely nem veled fog szerződést kötni, hanem egy iskolaszövetkezettel.

Azoknak meg van annyi regisztrált tagjuk, hogy nekik sem kell hirdetniük.

Nyár elején sokan személyesen is bemennek.

De így, július végén... nem sok esélyt látok rá, valószinüleg eleve több a diák, mint a munka, mert mindenki pénzt akar keresni.

2019. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ 😀
2019. júl. 20. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:

"valószinüleg eleve több a diák, mint a munka, mert mindenki pénzt akar keresni."



Ez igaz volt mondjuk 10 éve, de nem most. Bemész Pesten egy iskolaszövetkezetbe és jó eséllyel másnap már lesz munkád.

2019. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azabaj, hogy addig nem tudok menni amig vissza nem jeleztek valahonnan.. Csomó diák szövetkezethez regisztráltam és csomó hirdetőt felhívtam meg irtam emailt mindig azt kaptam másnap vissza hív.. Persze várom a hivast azóta is...🤣
2019. júl. 21. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez az... amit mondtam.

Ilyenkor már nincs munka.

Az biztos, hogy több diákmunka van, mint évekkel ezelőtt, de már mind be is telt.

Az egyetemisták kb 200 ezren vannak, nagy részük nyáron dolgozik, illetve sokan év közben is.

A 16 év feletti középiskolások jó része is szeretne, de úgy gondolom, hátrányban vannak.

Inkább alkalmaznak egy 20 éves diákot, mert komolyabb és jobban lehet rá számítani, mint egy 16 évesre, persze biztos vannak kivételebbek, de azért egy fiatal felnőtt már komolyabb.

Sőt, őt év közben is lehet hívni beugrós munkákra, vagy akár egyetem mellett is tud menni heti 1-2 napot, vagy éjszakát, vagy hétvégén.

Középiskola mellett ez nem jellemző, éjszakázni meg nem is lehet.

2019. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül sikerült :D Raktári kisegítő az Unixnál a

MADS diák szövetkezetel sikerült szerződni.

2019. júl. 26. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: tévedsz, már rég nem a válság évei vannak amikor tavasszal le volt osztva a nyár. Most bemész és kapsz munkát. Munkaerő hiány van, csak te nem olvasod a híreket?
2019. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!