Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nettó 166. 000 Ft...

Szerintetek nettó 166. 000 Ft fizetés egy back office irodában mennyire tragikus?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapcsolat van telefonon és e-mailen keresztül is, egy rakás akta tologatása minden nap, ellenőrzések, beszámoló számolások, szerződések intézése stb. NEM pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezem, de lehet ezt használják ki, és emiatt adnak ilyen kevés pénzt. Cafeteria már december óta nincs, mert nincs keret rá, így totál ezt az összeget kapom kézhez sajnos... :(

Nem igényel felsőfokú végzettséget a munkakör (referens), de felsőfokú végzettséggel rendelkezem, és német nyelvvizsgám van pluszban (7 éve nem használtam a nyelvet), angolul alapfokon beszélek.

Nettó 200 ezer Ft feletti (irodai) állással lennék elégedett, de nem tudom merre keressek, folyamatosan küldözgetem az önéletrajzom cégeknek.

Tippek, tanácsok, trükkök? :)



2019. júl. 22. 09:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézed, hogy ennyit egy gyári munkás is meg keres, vagy többet, akkor annyira nem jó. Ha úgy hogy ezért a pénzért nem a gyártósor mellett kell állnod 3 műszakba meg hétvégi munkavégzéssel, akkor egy fokkal jobb.
2019. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
38%
Egy vagyonőr keres nettó 200 ezer felett, hol éri meg akkor az irodai munka, ha ennyi felelősség és bas.zkodás van vele, ka.ki pénzért? Én tuti nem csinálnám, inkább akkor vendégeket igazítok el egy irodában, vagy egy plázában ácsorgok sokkal kevesebb felelősséggel és sokkal több pénzért!
2019. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Budapesten, irodában még jónak is számít.



Nekem is felsőfokú végzettségem van és angol nyelvvizsga, alapvetően megkopott tudással bár már eléggé visszahoztam.


Az előző helyemen 130 volt, majd 150 majd 170, amikor eljöttem, mellette cafeteria, de én a Szép kártyát nem tudom úgy kihasználni.


Amikor kerestem pár hónapja, nettó 140-180 között ajánlgattak a cégek, sok helyen cafeteria nélkül.

Nagyon nehezen sikerült olyat kifogni, ahol nettó 210.


Állítólag üzletekben, gyárakban többet fizetnek, de műszak, hajtás, álldogálás stb....

Plusz tanulni is nehezebb mellette.

2019. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj meg, de ez így... nem sok. Mármint amit te fel tudsz mutatni, egy német nyelvvizsgát már gimnáziumban le lehet tenni, főleg ha akkor semmi nyelvtudás sem kell a pozíciódhoz, sem felsőfokú végzettség... Értem én, hogy sok munka, de mindenhol sok a munka. Nyilván azért adnak ennyi pénzt, mert találnak viszonylag hamar rá embert, hisz ezek szerint se különösebb képzettséget, se így kb "semmit" nem igényel. Ezeket a munkákat hát bocsi, de nem fogják agyon fizetni, főleg nem nettó 200-at nem adnak. Mire fel?


Plusz azt se értem, hogy milyen választ vársz a kérdésedre, milyen "trükköket". Ha nem felel meg, kérj emelést, ha nem adnak, keress jobb munkahelyet, urambocsá képezd magad tovább. Mivel nem a szakmádban dolgozol, így feltételezem vagy rosszul választottál és utálod a szakmád vagy csak értéktelen a felsőfokú papírod és rosszabbul keresnél vele. Nyelvtudásod gyakorlatilag nincs, egy passzív közép? meg egy félaktív? alap újfent értéktelen, hisz egyikkel sem lehet érdemi munkát végezni. Totál nem értem ilyen feltételekkel mit vársz, mindenki olyan nagy szemekkel csodálkozik rá ezekre a fizetésekre... Sajnálom, de ennyit ér az ilyen képzettség, sehol máshol nem adnak irodában többet, nettó 200-ért már fel kell mutatni valamit.

2019. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
MElyik város? Azért az nagyon nem mind1
2019. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
40%
#4: nagyon tévedsz. Amit a kérdező írt az Budapesten nettó 200-250 simán megvan. A 166 nagyon kevés. Vidéken még esetleg elmegy.
2019. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Budapest a helyszín, bocsánat.

Mellesleg felsőfokú a német nyelvvizsgám. Lehet ráerősítek a nyelvekre, és keresek ilyen idegen nyeévű állásokat akkor.

2019. júl. 22. 11:14
 8/49 A kérdező kommentje:

idegen nyelvű*



Köszi az eddigi válaszokat!

2019. júl. 22. 11:15
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
#6 te tévedsz. Képzettség és használható nyelvtudás nélkül vagy full passzív nyelvtudással a 140-180k között amit megkap az ember. 2 értelmes középfokkal már valóban el lehet menni pl SSC-be vagy valami komolyabb pozícióba is, aminek a szakmai részét majd megtanulja.
2019. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
27%
Tanulj szakmat, mondjuk pincernek
2019. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!