Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy szallitmanyozo...

Fcukya kérdése:

Mi kell egy szallitmanyozo ceg sikeres futtatasahoz?

Figyelt kérdés

Van egy angol cegem, 3 ev tapasztalatom teherauton, beszelek angolul, keves tokem. Ismerek egy ket ceget angolban akik szallitananak, meg azon kivul ott van a timo meg ezek az oldalak. Kocsit nem akarok venni csak a fuvarokat venni, eladni. Van egy logisztika okj-m is de gondolom az itt senkit nem fog erdekelni...

Hogyan lenne erdemes belekezdeni?

Mik a kihivasok, buktatok etc. ?

Milyen oldalak vannak a timon kivul amik megbizhatoak?



2019. szept. 2. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval a munkát akarod felvenni és alvállalkozókkal megcsináltatni? Ezt a munkát venni meg eladni dolgot nem értem. Komoly munkát ilyen cég mint amid neked van nem fog kapni. A szállítmányozási szakmában vagy egy komoly cég vagy teherautókkal és rakománybiztosítással, aki leszerződik cégekhez és nekik szállíttat az alkalmazotakkal. Ez így működik szerintem, valami jött ment csak úgy nem fog kapni több milliós értékű fuvarokat, hogy majd odaadja valakinek aki megcsinálja. Ha fuvarozási vállalkozó akarsz lenni az több 10 millió és NEM ELÉG CSAK A PÉNZ, ide ismertség kell, mivel szerződések és munkák is kellenek. Max szerintem ha veszel egy teherautót akkor Te lehetsz allvállalkozó valakinél
2019. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írja. Amire te gondolsz ez így hülyeség mert ez nem így működik. Ha van céged maximum egy alvállalkozódnak aki egyéniként csinálja annak átpasszolhatod a munkát hogy csinálja meg bevétel 20-30% tiéd többi az ővé kb, de ez sem így működik teljesen. Ha keresni is akarsz ezzel de nem akarsz fuvarozni akkor annyit csinálsz hogy nem veszel hanem bérelsz egy teherautót olyat amire szükség lesz 1 évre béreld ki, többre nem érdemes mert bármi lehet és az bukta pénz terén.

Bérelsz egy teherautót és felveszel magadhoz egy embert megegyeztek hogy mennyit fizetsz a munkájáért és ennyi.

Sokkal jobban fogsz járni ezzel főleg ha ügyesen tudod megszervezni.

Az hogy milyen OKJ-d van kutyát nem fogja érdekelni.

2019. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz a logikád

Mért nem végzed el a melot?

Bérelsz 2kamiont Te és egy sofor melozik és máris tudsz haladni

kinti mértékbe azert jó ha van ugy 45000 fontod

2019. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maradjuk annyiba, hogy ez halott ötlet. Vagy elmész sofőrnek, vagy veszel egy kistehert és próbálsz rá fuvart szerezni.

Amit írtál olyan nincs. Csak gondolj bele. Ha adott egy cég aki szállíttatni akar és megjelenik egy olyan ember mint Te és azt mondja, hogy nincs semmi cégem, se kamionom, se alkalmazottam semmit se tudok felmutatni, de 3 évet vezettem, adj már nekem csak úgy pár fuvart, majd valakit találok aki elviszi a több millió értékü árudat. Ne viccelj már...

2019. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!