Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kft nyitásnak a tőkéjéhez...

Kft nyitásnak a tőkéjéhez lehet nyúlni?

Figyelt kérdés

3 millió ft ugye a minimum. Ahhoz lehet nyúlni vagy sem? Azért KFT, mert ez az a fix összeg, amivel felelősséget vállalok, ha történne bármi?

Lángosost szeretnénk nyitni bátyámmal. Lehetséges lakókocsiból értékesíteni közterületen? Ha igen, fizetni kell az adott hely elfoglalásáért? Milyen engedélyek kellenek pl egy piacon egy 20 négyzetméteres helyre? 5% áfát nem üthetnék fel női férfi wc hiánya végett ugye? Köszi előre is:)



2019. szept. 5. 22:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezek mellé a támogatások mellé még járna a munkanelkuliekbol vallalkozova vallasa tamogatas is? Ami ha van 500 ezer forintom az kb 2,5-2m ha jol tudom. +6 honapig az allam fizet engem.
2019. szept. 6. 20:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez maga az amit irtam. Vsak épp nrm egy -főre, hanem kettőre ami előnyt jelent biralatnal is.Mi ezeket terjeszkedésre forditottik inkább. Most van 3 megyében és Budapesten üzlet plusz egy foodtruck és egy pavilonos fesztivál szett.
2019. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!