Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kell manapság felöltözni...

Hogy kell manapság felöltözni aránylag kicsi (százezer forintos nagyságrendű üzlet megbeszéléséhez?

Figyelt kérdés
, ha olyan emberrel találkozunk, aki biztos nem hord se öltönyt se nyakkendőt, csak inget s nem akarjuk túlöltözni, de alul öltözni se ugyanakkor ki akarjuk mutatni a ruházatunkkal, hogy komoly dologról van szó?
2019. szept. 11. 12:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Veled megbeszéli előtte a gumis az üzletet?
2019. szept. 11. 19:38
 12/29 anonim ***** válasza:
30%
A vállalkozói 1 hónappal volt korábban kiváltva kimondottan erre a projektre ( előtte adószámos magánszemélyben folyt egyéb tv. kör ) , de igen jól látod, nem az öltözék lesz a mérvadó, hanem a szolgáltatás lényegi elemei és tartalma.
2019. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
minden referencia nélkül kötötték meg a szerződést?
2019. szept. 11. 20:22
 14/29 A kérdező kommentje:
és az első kapcsolatfelvételnél történt meg az aláírás is? lényegében az utcáról lettél behívva, hogy írd alá?
2019. szept. 11. 20:23
 15/29 A kérdező kommentje:
" hanem a szolgáltatás lényegi elemei és tartalma." na de a kérdésemben nem ilyesmiről van szo.
2019. szept. 11. 20:25
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Elegendő volt azt látni, hogy szakmailag , tartalmilag megalapozott és 20 pályázó közül kiválasztottak a szolgáltatási szerződésre, anélkül, hogy releváns referenciám 3-5 évre lett volna, ami előnyt jelentett. De ezt felül tudja írni, ha szakmailag jobb vagy abban amit csinálsz, mint ha lenne x év referenciád átlagos tartalommal.
2019. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ha jól értem pályázatot kellett benyújtani s személyes találkozó csak az aláírásnál volt, ahol a már eldöntött szerződést kellett aláírni. Hát még jó, hogy nem kellett a pályázatra nyakkendőt kötni...
2019. szept. 11. 20:48
 18/29 A kérdező kommentje:
"De ezt felül tudja írni, ha szakmailag jobb vagy abban amit csinálsz, " és ezt pusztán fogalmazással bizonyítottad be nekik?
2019. szept. 11. 20:49
 19/29 anonim ***** válasza:

Csak arra akartam rámutatni, hogy nem a ruha lesz a mérvadó, hogy veled kötnek-e szerződést.


Első kapcsolódási pont az volt, hogy kiírtak egy szolgáltatást üzemeltetésre 5 évre meghatározott feltételekkel, aminek meg kellet felelni ( pl. vállalkozói megléte. Dél volt leadási határidő, hajnalban csináltam meg a webes ügysegéden az ev-t ) , amire be kellett nyújtani egy pályázatot, amibe le kellett írni a szolgáltatás tartalmát. Tehát még csak nem is látott a bíráló. Majd jött az értesítés nyertes pályázó lettem. Személyesen menjek x nap y időpontban aláírni a szerződést. ez mivel nem voltam biztos a sikerben, így másodállásban váltottam ki az ev-t a pályázati határidő napján és a bírálat idejére ( 30 nap ) még megtartottam a főállásom, ami mellett munkaidőben ugrottam át aláírni a szolgáltatási szerződést.

2019. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Reális tervezéssel, megfelelő árszínvonallal, kínált szolgáltatással, termékekkel, stb. mellébeszélések, meg irreális dolgok nélkül.
2019. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!