Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék a jövőben saját...

Szeretnék a jövőben saját ruhamárkát, ruhaüzletet, webshopot. Pontosan hogyan működik? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Kicsiben szeretném elkezdeni, külföldi oldalról rendelt ruhákkal, esetleg insta profillal és facebook csoportokban való hirdetéssel, saját képekkel. Azután szeretném elérni, hogy saját ruháim legyenek akár, saját márka, akkor már nagyobb vevőkörrel. Viszont nem tanultam sosem divattervezést, a ruhákat lehet e esetleg beszerzőktől rendelni, vagy varratni kell? (Többi ruhabolt, cégek hogyan csinálják ezt?) részletes leírást, infókat nagyon nagyon megköszönök!! (22, L)

2019. szept. 22. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtervezed a ruhát. Meghatározott az anyagot, minőséget , és elmész indiaba, pakisztanba, Kínába, Indonéziaba keresel egy gyárat. Legyartatod érdemes ott maradni ellenőrizni mindent , és hozhatod be. A márkát érdemes levédettetni.

Röviden ennyi.

2019. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ja a ruhaboltnak nincs saját ruhája azok elmennek megveszik a nagykerben és eladják. ennyi.
2019. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Cirka 1 miliárdból el lehet indulnod.
2019. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

"Kicsiben szeretném elkezdeni, külföldi oldalról rendelt ruhákkal,"


Ne legyen igazam, de itt már bukik is az egész: most lépett be a piacra az "About you", 500 világmárkával, ingyenes visszaküldéssel.

Kérdezem én: hogyan tudnál versenyezni vele?

Ha nincs heti 36 órás főfoglalkozásod, akkor havi 50-75 ezer ft csak az adó, amit ki kell fizetned a vállalkozás után. Mert gondolom, vállalkozóként csinálnád...

2019. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
itthon is vannak nagyon minőségi varrodák
2019. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Melyek a nagykerek, illetve onnan nekem is van lehetőségem hozatni? Nem várnék el elsőre akkora sikert mint az about you. Sok instagram oldal van aki csak az instan keresztül is “megél” az egészből, innen onnan rendelt termékekből. Eleinte nekem is elég lenne ez. Azután kezdenék el kutatni más, egyedibb megoldások után, pár saját kreálnány pl. Nyilván adnék ennek időt kibontakozni, de azért érdekelnek az infók, segítségek . :) pályázatot be lehet ilyesmire nyújtani, vagy valami támogatási lehetőség akad e?
2019. szept. 22. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Saját erőből kell finanszírozni,ha ez nincs akkor inkább mást próbálj
2019. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!