Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Különleges epoxi+fa asztallapo...

Különleges epoxi+fa asztallapok készítése és eladása?

Figyelt kérdés

Szóval már több ilyen asztal lapot készítettem, nekem és sok ismerősömnek is tetszik. Fa anyagot elég olcsón tudok szerezni, a gyantát gondolom ha nagyobb mennyiségben venném olcsóbban is megkapnám. így szeretnék egy kisebb készletet belőle. Nem csak asztallapot készítenék hanem komplett asztalokat ha úgy van rá igény.


A kérdés hogy ezt hobbiként kezdtem, tudok e ebből vállalkozást indítani ? Végzettség szükséges lehet hozzá ?



2019. okt. 10. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
fontos főállásban dolgozom. Ez csak másodállásként csinálnám keresetkiegészítésként. Apukám és tesóm szoktak segíteni.
2019. okt. 10. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát kezdésnek csinálj egy facebook oldalt és kezd el postolgatni, majd meglátod mennyire érdekli az embereket.

Azzal azért számolj, hogy ne a család ingyen munkáján akarj meggazdagodni.

Pénzügyi oldalról pedig egy könyvelővel beszélj

2019. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kormányablakban megmondják kell-e hozzá végzettség - vagy, hogy milyen kóddal lehet megúszni a végzettségre való kötelezettséget


És beszélj a NAVval az adózásról, esetleg kis darabszámnál működhet, hogy művészeti tárgynak adod el és adószámos magánszemélyként csinálod - pl meska

2019. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!