Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érdemes foglalkozni,...

Mivel érdemes foglalkozni, hogy legalább 80 ezret termeljen, amiből megélek?

Figyelt kérdés

legalább egy 80-100 ezer ft-ra lenne szükségem havi szinten


a jelenlegi munkahelyemen iszonyat sokat dolgozok, majd megszakadok, nem bírom már... váltani esélytelen, a többi még rosszabb... teljesen kivagyok már

viszont van félretett pénzem bőven, és kéne valami, amibe akár bele is tanulnék, csak hozzon ennyi pénzt a megélhetésemre, ennyi a vágyam, meg hogy ne legyek más csicskája


2019. okt. 14. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 magyarul legyen ő is adócsaló vállalkozó. Magyar mentalitás már csak ilyen.
2019. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod, a tiéd volt a leghasznosabb számomra... már régebben is gondolkoztam rajta, hogy autodidakta módon megtanulom...


jelenleg cnc technológusként dolgozok, de nem bírom már, nehéz meló, mert 80% a termelésről szól, nem a programírásról, illetve a pénzéhes vállalkozók minél inkább ki akarnak facsarni, mind fizikailag, mentálisan, mind anyagilag


PC programozással kapcsolatban

írtam is ki kérdéseket a gyakorira, és eltántorítottak a válaszok, hogy jókora hátrányból indulok egy diplomás emberrel szemben, ámbár mégis szeretném megpróbálni...


én is hallottam már ezekről a freelance oldalakról... ez lenne a legjobb számomra



tudsz adni bármilyen támpontot, hogy hol és merre kezdjek neki, illetve meddig tart eljutni egy olyan szintre, hogy önállóan tudjak munkát vállalni?


300 ezer az számomra abszolút álomfizetés, ennyit a szakmámban sem tudok megkeresni, sőt, jelentősen kevesebbet csak, azt is iszonyat sok előállított termékkel

2019. okt. 14. 14:24
 13/16 A kérdező kommentje:
ez a #2-esnek írtam
2019. okt. 14. 14:24
 14/16 anonim ***** válasza:
keress másik munkahelyet akkor.
2019. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Munkahely nem megoldás csak kínlódás , kereskednék fél legálisan,plazmát is tudsz adni,spekulálni...,tanúlni ...
2019. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nincs értelme másik munkahelyet keresni, mind ugyanarról szól
2019. nov. 9. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!