Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogya tudnék gyorsan és...

Hogya tudnék gyorsan és egyszerűen a hobbimból vállalkozást inditani suli mellett?

Figyelt kérdés

17 vagyok,nagyon szeretek s tudok rajzolni illetve festeni. Szivesen eladnám a rajzaimat,de nem tudom hogyan. Nincs sajnos ismerettségem.


♡Hol tudnám hirdetni?

♡Mi az,amitől jobban felkeltené az érdeklődésüket az embereknek?

♡ Keretezve vagy anélkül érné meg jobban?

♡ Milyen áron érdemes hirdeni manapság egy digitalizált világban az ilyesmi,kézzel készitett alkotásokat?

♡ Valakinek van esetleg erről tapasztalata?


Segitséget előre is köszönöm :)



2019. nov. 2. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meska
2019. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen életképtelen vállalkozás lenne. A pénzes sznobok akiknek van pénzük arra hogy művészetre költsenek azok elmennek galériákba, és ott befutottnak mondott festők műveit veszik meg. Egy ismeretlen fiatal lány műveinek nem igazán van művészeti értéke a piacon, és ezt nem rosszindulatból mondom.


De hogy a kérdésekre is válaszoljak:


♡Hol tudnám hirdetni?

-internet

♡Mi az,amitől jobban felkeltené az érdeklődésüket az embereknek?

-marketing ezerrel

♡ Keretezve vagy anélkül érné meg jobban?

-keretezve, szerintem anélkül komolyan sem lehet venni az egészet.

♡ Milyen áron érdemes hirdeni manapság egy digitalizált világban az ilyesmi,kézzel készitett alkotásokat?

-Gyakorlatilag annyiért tudod eladni, amennyit valaki hajlandó fizetni érte.

2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

1 lecke:


Nem a hobbira építünk vállalkozást, hanem valós piaci igényekre és fizetőképes vásárlókra építünk szolgáltatást és terméket.


Szeretsz rajzolni? Ez jó kiindulási alap. Tanulj hozzá photoshopot és legyél grafikus. Készíts arculatterveket, logókat, grafikákat a vállalkozások számára.


-Eladható? Igen!

-Van rá piaci igény? Igen!

-Behatárolható ki a célcsoport és célozható hirdetéssel? Igen.


A te "termékednél" a tetszés ami kivált egy vásárlói szándékot, ami relatív. Valakinek ez tetszik, másnak meg amaz. Tedd fel meskára, jofogásra, vaterára aztán talán eladsz belőle 1-2 db-ot évente.. Ez nem vállalkozás.

2019. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as elég pontosan leírt mindent, de néhány dolog még nem került szóba:

- vállalkozást nem tudsz indítani, tekintettel arra, hogy nem töltötted be a 18 évet - csak nagykorú lehet vállalkozó.

- a vállalkozást ugyan gyorsan és egyszerűen lehet indítani (18 év felett), de ugyanilyen gyorsan bele is lehet bukni - tekintettel arra, hogy adózni is kell utána. Ha nem tanulsz tovább, akkor főállású vállalkozóként elég durva adóterhek vannak.

2019. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kedves Kérdező nem olyan vállalkozásra gondolt, mint amilyennel tele van a város, falu, település...

Hanem egyszerűbb eladási fórumra, legfeljebb nem jól fogalmazott.


Kedves Kérdező, a meska az, ami Neked való, oda teszik fel a saját készítésű dolgokat. A vaterán, jófogáson használtak vannak, a jófogáson új is lehet, ok, a vaterán is lehet új. De a lényeg, hogy az új dolgok után adózni kell(ene). Ehhez pedig a nav-hoz menj, ne hallgass a többiekre, hogy könyvelő kell, KATA, meg stb., NAV kell, ha komolyan gondolod. Vagy pedig nem adózol utána, aztán lesz ami lesz.

Vagy facebookon is hirdethetsz, de akkor vhogy keresned kell ilyen facebookos oldalt, hogy ki hogyan jelenteti meg, ezt már nem tudom.

2019. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!