Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyissak szerelőműhelyt?

Hogyan nyissak szerelőműhelyt?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék egy szerelőműhelyt nyitni akkor azt hiszem van egy olyan lehetőség hogy EU-s támogatással meg tudom ezt csinálni...mennyi pénzzel támogatnak és hogyan tudom kérelmezni ezt a támogatást
2019. nov. 24. 13:45
 1/2 bodnar edit válasza:
Szerintem bármilyen szerelő műhelyt szeretnél működtetni, először is ipar engedélyre lesz szükséged, miután van róla szak bizonyítványod! Aztán elmész az önkormányzathoz, valamelyik ablaknál biztosan tudnak majd segíteni. Aztán szükséged lesz egy helységre, amit bérelsz, vagy megveszed, ha saját garázsban akarod, arra is engedélyre lesz szükséged, hogy ipar szerűen használhasd! Szerszáűmok, és kutató piac is kell, akik majd nálad szereltetnek valamit! Adó hatóságnál bejelentés, és szám kérés, és ez az engedélyezések után persze, szükséged lesz társadalom biztosítási számra is. Kell egy könyvelő, aki az ipari főkönyvedet rendben tartja, és segítséget ad, mit hogy kell legyezni, számlakönyv, és lehet pénztár gép is kell! Nos az önkormányzat elmondja hol tudsz érdeklődni mennyi kezdőtőke kell és mennyivel segíthetnek Uniós pénzből! Remélem tudtam kicsit segíteni!
2019. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sokat segitettél
2019. nov. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!