Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiből lehet egy ilyen...

Mennyiből lehet egy ilyen élelmiszerboltot megcsinálni?

Figyelt kérdés

Egy kb. 50 m²-es üzlethelységben szeretném ezt megvalósítani.Egy 500fős faluban lenne,már van egy kisbolt de mindenki panaszkodik hogy csak az olcsó rossz minőségű termékeket hozz de azokból is csak egy egy darabot úgyhogy a választék nagyon rossz.

Úgy számoltam hogy:

-pénztárgép (program,monitor,vonalkódolvasó,egyebek):200e

-bérleti díj: 50e

-polcok:300e

-Áru:2,5m

Szerintetek ez így jó tervezés vagy valamit nagyon elszámoltam?Az engedélyek költségeiről fogalmam sincs de szerintem max egy 150e.


2019. nov. 24. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Bak Norbertre írj rá ő ebben gyakorlott . Polcot lehet szerezni márkaforgalmazóktól is .
2019. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Polcra nyugodtan számolj 5-6* ennyit, hűtőpiltok 3-400k nál kezdődnek

Metro oldalán nézd meg a katalógusokat

2019. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azzal is számolj, hogy egy 500fős faluban nem lesz túl nagy a forgalom, ha hűtős cuccokat (pl. felvágottak) akarsz árulni, akkor az hamar rádromolhat. Ha az 500 ember 100 féle cuccot akar venni és pont azokat nem szereti ami van nálad, akkor dobhatod ki.
2019. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Berendezést navos árverésen vagy vaterán vegyel inkább. 2,5 milliós árukészlet sok, fele is bőven elég nyitora ekkora helyre, sokat ami rovod szav idős (tej, pék) meg úgyis szállítóra kapsz. Vonalkód olvasó felesleges szerintem pénztárgép kijön így 130-ból max.


Kialakítás még a kérdéses, hogy mennyi fog kelleni, hogy különengedély képes legyen. Meg a bérköltség.

Esetleg lehatárolva adnának e oda neked koncesszios jogot dohànyboltra vagy az van már?!

2019. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

hitelesített mérleg 50k

polcok 800k

3 hűtőpult, mivel ugye nem rakhatsz mindent egymás mellé - 600-800k

mélyhűtőpult 400k

2019. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dohánybolt van már a faluban!Mérlegre nincs szükségem,nem szeretnél csak előre csomagolt termékeket árulni.
2019. nov. 25. 19:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is a Metróra gondoltam mint nagyker, a szomszéd faluban a boltos is oda jár és neki bejött az üzlet meg úgy is hogy a metró nem a legolcsóbb nagyker.
2019. nov. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!