Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen webshopot érdemes nyitni?

Milyen webshopot érdemes nyitni?

Figyelt kérdés
Tőkém van hozzá. Szaktudásom műszaki területű, de nem csak ebben a témakörben gondolkodom. Köszönöm a válaszokat előre is!

#internet #online #web #webáruház #vállalkozás #üzlet #webshop #online show #internetes webáruház #bolt internetes bolt
2019. dec. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyet, ha fel tudod venni az árversenyt. Az árösszehasonlító oldalaknak hála a vevő onnan fog rendelni, ahol a termék a legolcsóbb, nincsenek olyan tényezők, hogy "ez drága bolt, de itt van egy köpésre, nem megyek el az olcsóbb boltba háromszor messzebb". Itt ugye a futár házhoz viszi bárhonnan bárhova, így ott veszi meg ahol a legkevesebbe kerül.
2019. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

1, tévedsz, én pl sose vásárolok kis online üzletekben csak mert olcsóbb ott valami pár ezertel


Kérdező, semmilyen webshop nem éri meg, inkább más vállalkozásban gondolkozz! Mihez értesz?

2019. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem ott veszem meg ahol olcsóbb, mert mindig kiderül hogy az én utcámba már nem is ingyenes a szállítás, vagy valami.

Sose az ár döntött, bár összehasonlítom neten az árakat. Inkább megbízható helyről szerzem be, és minél közelebbről.

2019. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 te sem értesz hozzá.. az is biztos!
2019. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!