Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mielőtt webshopot nyitna az...

Mielőtt webshopot nyitna az ember egy adott termékkel kapcsolatban, érdemes letesztelni előtte Vaterán/Jófogáson hogy mennyire kelendő?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami egyedibb dolgot árulni,viszont nem tudom hogy egyáltalán lenne-e rá kereslet,úgy gondolom felesleges beruházás egy webshop,főleg ha nem is megy.Ha felrakom Vaterára/Jófogásra,stb.,kapok reális képet arról hogy ez most működne-e vagy sem ? Mert az adott témában nem sok konkurencia van a neten ha webshopot nézek,de ha felrakom a Vaterára ,ott az ezernyi dolog között lehet hogy csak elveszik a tömegben,még úgy is,hogy a többi dolog nem ehhez hasonló.Kicsit nekem ez dilemma,mi legyen az első lépés.Gondoltam csinálok pl. 5 darab dolgot Vaterára,és meglátjuk.De az is eszembe jutott,hogy egy jó webshop,ami tuti kinézetre/ mindenhogyan,lehet nagyobb keretet ad az egészhez,és pl. ott menne a termék.Segítséget szeretnék kérni ebben.
2019. jan. 31. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Előzetes piackutatás volt, vagy ezt szánod annak?
2019. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vaterára felteszed 9 Ft-ért, megnézik naponta 50-en. Feltolod jofogasra, fb csoportokba ingyen megnézik 200-an. Webshopot létrehozod költesz egy rakat pénzt arculatra saját gdpr és emarketingre és eléred, hogy naponta 50-200-an megnézzék a terméket. Ennyivel drágábban kell adnod, hogy itt legyél mint a piacterekkel.Kérdés megveszik e annyiért? ( ha pl a konkurenciád csak piactereken hirdet és féláron adja).


Ha olyan a termék, akkor felteszed 14-20% értékesítési jutalékért az Emagr kampányaira és "már a tvben is reklámozva vagy" 😊.


Melyik éri meg jobban?

2019. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetlen egy termék nem túl kevés?
2019. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy terméket én is keveslem.


Az ilyen helyekre, ahova dödivel tesznek fel sok esetben rengeteg kacatot is, nem biztos, hogy az erre vevők meg is találják azt.


Csinálj egy blogot, ahol bemutatod az ötletedet; több formában legalább, ha már egy termékről van csak szó.

A linket tűntesd fel olyan csoportok/oldalakon ahol adott témakörön belül mozognak az emberek.

vagy

Egy fb oldal ahol blogszerűen mutatod be.

Az emberek úgyis nyomkodják a like-t, ha tetszik nekik.


De akár a bloghoz csinálhatsz fb-t és hozzá csatolhatod egyiket a másikhoz.


Az alkotás eladásához idő kell.


Idő kell: megismertetni a terméket, vevőkört kialakítani, "legyártani" megalkotni az adott dolgot.

(mennyire sokszorosítható az adott dolog?)


Mi is a termék pontosan?

2019. febr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha meg is találják, egy termék szerintem nem fog annyi ember megvenni hogy elég haszon legyen belőle.

Persze nem mindegy mi.

Ha pl. autógumi s több száz féle van belőle akkor ugye az más.

2019. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!