Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi lenne a legjobb megoldás a...

Mi lenne a legjobb megoldás a lenti helyzetre? (Vállalkozás, online értékesítés)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy nemrég támadt egy ötletem és belekezdtem online értékesítésbe (Szoftvereket adtam el interneten keresztül), persze csak tesztként és már leálltam vele, ugye az adózás miatt.


Hogyan lehetne ebből legálisan pénzt keresni? Nem szeretnék várni amíg betöltöm a 18 at, elvégre azallatt a 2 év alatt pénzt is kereshetnék én amit a jövőm megalapozására is költhetnék.


Valakinek bármi ötlet? Privátban is jöhet, köszi :)


2019. dec. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Saját név alatt itthoni keretek között nehezen, mivel vállalkozó nem lehetsz 18 alatt. Max egy felnőttel összeállva kooperálhattok ilyesmit. Vagy külföldi céget alapítasz, angliában pl 16-tól már lehet ltd-t alapítani.
2019. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tudom, hogy itthoni keretek között meg kell várnom amíg betöltöm a 18 at.


Ltd alapításához nem kellene angol állampolgárnak lennem, esetleg ott élnem? Később én is utánnanézek természetesen, csak jelenleg nem vagyok olyan helyzetben így csak leírom ide gyorsan

2019. dec. 20. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell sem állampolgárnak lenned, sem ott élned. Viszont most a brexit-saga miatt azért nagyon járj utána a dolgoknak, szakemberrel.


Amúgy ahhoz, hogy én alapítsak szlovák céget, vagy akár egy szlovák itt nálunk sem kell semmi olyasmi.

2019. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Ment a zöld
2019. dec. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!