Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A webshop üzemeltetés valóban...

A webshop üzemeltetés valóban leáldozóban van? Függetlenül attól, hogy nagy piac és a hatalmas cégek brutál forgalmat bonyolítanak le.

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy sok kis webshop kérészéletű..

2019. dec. 25. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze mert egyből csinálnak egy másikat új néven.
2019. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne leáldozóban???


Mi lesz helyette ami kényelmesebb és gyorsabb??

2019. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Epp hogy viragkorukat elik. Ma mar kajan kivul szinte mindent a netrol veszunk.
2019. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a kaját is onnan venném, ha kiszállítanának vidékre.

Szerintem nagy biznisz lenne benne, semmivel sem rosszabb, mint bármi egyebet kiszállítani.

Amúgy igen, minden egyebet onnan veszek lassan, mert nincs kocsim, és nem akarok cipekedni.

Ruhát nem mernék, de bútort, állateledelt, vegyi árut szoktam.

2019. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ski nem ért hozzá, Ft-ot fektet a fejlődésében.. annak leáldozóban van. Mindenki aki hajlandó visszaforgatni, halad a korral, naprakész a kellő eszközökből.. annak meg felívelőben.


Én csak az elején járok a webshopomnak.. pár hónapos, de már most jobb mellékest termel havonta, mint bármilyen alkalmazotti másodállás. December 20ig a teljes árukészletemet kiárusítottam.. úgy, hogy ez volt az "első karácsonyom" amikor kampányt futtattam.

2019. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* de ez kb minden szakmával így van. Aki tud, az hasít benne, aki meg nem tud, nem érdekli.. az meg kóklerkedik.
2019. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kicsiknek leáldozóban. Lassan mindenkiben leépül a bizalmatlanság az ebay, aliexpressz és hasonló oldalakkal szemben, így drasztikusan szűkülnek a lehetőségek.
2019. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7, épp csak a lényeget hagyod ki, hogy hamarosan nem fogunk tudni ezekről a helyekről rendelni, mert kormányunk is megneszelte, hogy ez egy jó biznisz, és sokan nem fizetünk adót... :D


Én sokat rendelek ebayről, amit onnan 2-300 Ft-ért megkapok, az itthon a túlárazott kütyübazárban 2500-3000 Ft. Nem vicc.

Nyilván nem támogatom a magyar kisvállalkozót, ha ki akarja lopni a szemem. Sajnálom, de én is fizetésből élek, szép dolog a helyit támogatni, aki adót fizet (ha fizet), de basszus, nem keresünk mi annyit, hogy 10x annyit fizessünk valamiért...


Egyébként amiket megrendeltem ebay-ről 200 Ft-ért, azt a Reálban is 800-ért láttam. Azt ne magyarázza be nekem senki, hogy 600 Ft az adó.

Ő is be tudja szerezni annyiért, amennyiért én, vagy még olcsóbban.

Gondolom 27% áfát tehetünk rá, egyebet nem.

200-ért beszerzi - és akkor még jófej vagyok - , 54 ft az adó, és akkor 550 ft a haszna? Hát álljon már meg a menet...


Na de a lényeg, ha nem fogunk tudni onnan rendelni, akkor viszont a kicsi webshopoknak is lesz létjogosultságuk.

2019. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8:

Mert szerinted a kicsi webshop honnan rendelni? Ne lepődj meg, ha ugyanúgy távolkeletről, ahogy te.

Mit tud tenni a kormány ellene? Kifizeted te is azt a pár forint vámot és akkor nem tized, hanem nyolcad áron kapod meg ugyanazt ali-ról. Egyébként én is pont ezekre az próságokra gondoltam amit írsz. Kocsihoz lehet, kulcsházat, meg miegymást rendeltem már így, szó szerint pár száz forintért, amit itt tízszeresért akarnak eladni.


#7

2019. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Erre alapul a kérdésem, hogy bár nagy a tudatlan tömeg, de annyira nem hülyék, hogy pl egy 0,30 dolláros fogfehérítőport itthon megvegyenek 9990 ft-ért. És bár kétségtelen az e-kereskedelem forgalma, de egyre több ember fedezi fel az alit és társait.
2019. dec. 26. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!