Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv mindenkinek, tud- e...

Öcsi 1989 kérdése:

Üdv mindenkinek, tud- e valaki segíteni? Új vállalkozást nyitottam, de nem igazán tudom a pontos építőipari árakat. Számolgattam én már és vannak irány árak, tudom azt is hogy, körülményektől stb függ de nem szeretnék becsődölni első melón.

Figyelt kérdés
Egy két tanács jól jönne köszönöm a figyelmet, és esetleges segítséget!
2020. jan. 29. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért biztosan sokkal jobban tudnánk segíteni, ha leírnád PONTOSAN, hogy milyen árakat szeretnél tudni, miben kéred a segítséget? :-)
2020. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot a konkurenciától mint ügyfél.
2020. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Pontosabban szerkezet építés, falazás, betonozás mix betonnal, zsaluzás, vas szerelés, térkő, kerti szegély. Ilyesmik.
2020. jan. 30. 05:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerj arat a konkurenciatol mintha ugyfel lennel.

Irj e-mail nehany kornyekbeli vallalkozonak hogy pl mennyiert csinalnanak meg egy adott munkat amit leirsz nekik.

Az alapjan mar tudod hogy milyen arakon dolgozhatsz.


Gondolom van par ev tapasztalatod legalabb.

Ha mesz arajanlatot adni akkor ne csak m2 nezz hanem hogy az a munka mennyi ideig tart.

Pl tudod hogy megtudod csinalni 3 nap alatt, tudod mennyi penzt szeretnel keresni naponta es igy tudsz arat adni.

2020. febr. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!