Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan aki ebay kereskedesb...

Van olyan aki ebay kereskedesbol el Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Hatranyt jelenthet e ez az arazasnal valamint a postakoltsegeknel?

Azert kerdem mert en arultam turista helyen es a hiresen borravalos es nagylelku amerikaiak egybol soherek lettek ha pl 2000 ft mindtam valamire akkor 500ft ert akartak megvenni ami egyebkent nalluk 20 dollar vagyis 6000 ft.



2020. febr. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Az itteni postaköltség túl magas, a kínai ingyenes postával nem tudsz versenyezni. Csak akkor van esélyed bármit is eladni, ha az valami felkapott ritkaság.
2020. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Max olyan dolgokat érdemes árulni, amit máshonnan nem tudnak megvenni és nem túl nagy a súlya. Pl. egy időben árultam piros paprikát díszdobozban, de abból se tudtam eladni annyit, hogy megérje a ráfordított idő.

A postaköltségen bukik el minden. A magyar kir. posta alapból is pofátlanul drága, ráadásul míg korábban be volt árazva 100g, 150g, 250g, 350g, 500g, 750g, 1Kg, 1,5Kg, 2Kg, addig ma már csak 100g, 500g, 1Kg és 2Kg van, tehát egy 110g-os cuccért fél kilót, egy 600g-ért meg 1kilót számolnak.

2020. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!