Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most nyíló kisboltnál Otp...

Most nyíló kisboltnál Otp vagy Fizetési Pont bankártyaelfogadóhely?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik a jobb? Otp terminál vagy a Fizetési pont. A fizetési pontnál havi 3200 forint a havidíj plussz az eladások után 1 %-ék. Az otp drágább ennél?

Köszönöm!


2020. márc. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy az OTP drágább-e (jó eséllyel igen) de a fizetési pontot többen is dicsérik, elégedettek vele.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2020. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fizetési pont olcsóbb lesz szerintem is, hacsak nem az otpnél van a számlád is. Mondjuk 2 éve még 400 Ft volt Fizetesi pont és ingyen mastercarddal viszont csak tavaly ota kezeli a visat és ugyan anno két külön számlával indult, de jó azóta is .Illetve értelmesebb is igy hogy magáról a forgalmi számládról vonja a havi dijat nem kell már utalgatni. Nekünk is az van. Plusz páran azért pl telefont is töltenek.
2020. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Fizetési Pont nyílvánvalóan olcsóbb, de az OTP sem kínál rossz ajánlatot. Fontos szem előtt tartani a vásárlói megitélést is. Találkoztam már olyannal, hogy a vásárló visszautasította a bankkártyás fizetést, miután megtudta, hogy Fizetési Pontos a terminál. Valahol olvastam olyat is, hogy a Fizetési Pontot működtető OFSZ Zrt. késve utalta ki a pénzt. Én inkább a nagy múltú OTP-t választanám, még akkor is, ha valamivel drágább.
2020. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 5. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!