Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van valaki aki úgy indított...

Van valaki aki úgy indított vállalkozást, hogy nem volt szakképesítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vállalkozást szeretnék indítani, viszont képzettséghez kötött, viszont nekem nincs meg. Lehetőségem egy van sajnos fel kell vennem egy embert kinek meg van a szakképesítése. Valaki esetleg hasonló cipőben mint én? Ha így kezdte, hogy miként tette? Minden opció érdekel, tanács, segítség. Előre is köszönöm

2020. márc. 13. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald ki tud e a cég lazán 2 főt kitermelni , ha nem Okj tanfolyam ha lehet .
2020. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha felveszel valakit, akkor "alsóhangon" csak a Te adód meg az alkalmazott munkabére + járukékok min. 300-350 ezer ft-ba lesz havonta? Ez csak a kettőtök költsége, akkor még nem beszéltünk könyvelőről, esetleg helyiségbérletről, rezsiről, iparűzési adóról, kamarai regisztrációról, stb.


Ki tud ennyit termelni a vállalkozás?

Ja, és ekkor még Te ingyen dolgoztál - ebbe nincs benne a Te fizetésed, csak az adód.

2020. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsonek nekem se volt .Ezért anno az első Bt-met webshoppal indítottam igy az értékesítést is. Közben okj kereskedő vállakozó és nyithatott az első üzlet a felfutott webshopra 1 éven belül.


A járulékot utólag fizeted jó eséllyel abból amit előző hónapban eladtál. Ez az elméleti "sok a jarulek" akkor igaz ,ha 0 a bevételed egész hónapban. Vagy nem vagy tisztában pl optimalutakasu lehetőségekkel . mint pl cég esetén jogviszonyok munkaszerződés szerinti rugalmas foglalkoztatási formák kérdése vagy bértàmogatasok lehetősége ,stb a forrasszervezesben.De alapvetően, ha van egy jó üzleti terved amire érdemes egyáltalán vállalkozást indítani ott a bevételből termeled ki a működési költség fedezetét, nem pedig zsebből finanszírozod.


Viszont jó üzleti tervet akkor tudsz urniha "szakmailag is toppon vagy "abban amivel foglalkozni akarsz es van relevans gyakorlatod is benne, piacismereted stb.

2020. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!