Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Zenetanári képesítés nélkül...

Zenetanári képesítés nélkül lehetek magán gitártanár?

Figyelt kérdés
Több magántanárhoz is jártam, illetve több külföldi és itthoni zenekönyvet is elolvastam, áttanulmányoztam. Ezentúl 10 éve gitározom. Lehetek így hivatalosan gitártanár? Tehát kereshetek ebből pénzt tisztán? Vagy képzettség nélkül, tehát zenetanári papír nélkül ezt csak feketén csinálhatnám? Hogyan működik ez?
2020. márc. 19. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, oktatói képesítés kell hozzá.
2020. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönom! Egészen pontosan milyen képesítés? Egyetemi zenetanári képesítés? Vagy hogyan működik ez?
2020. márc. 19. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizottság előtt vizsgáznod kell. Például egy zenesuliba. Keresel egy zenetanárt aki felkészít és jelentkezel vizsgázni. Én anno keresztül mentem ezeken csak nem tettem vizsgát mert közben felvettek a tanárképzőbe.
2020. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit részletesebben tudnál írni erről? Vagy esetleg linkelni egy oldalt, ahol jobban utánaolvashatok ennek a folyamatnak?
2020. márc. 20. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
vírus van maradj otthon
2020. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ti mi a fenéről beszéltek?

Az tart magánórákat aki akar

2020. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban igaz, viszont ha az ember ezt tisztán szeretné csinálni, tehát adószámos magányszemélyként állítana ki számlát a tevékenységről, vagy pl KATA-s vállalkozóként, akkor ahhoz szerintem kell valamiféle képesítés. Vagy ez nem papírhoz/képzéshez kötött tevékenység?
2020. márc. 21. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, állami zeneiskolai tanároknak is csak néhány éve kötelező a diploma. Egyes hangszerekből nem is lehet levizsgázni (pl ha szitár, ukulele, skót duda, Didzseridu órákat szeretnél tartani). A zenészeknek sem kell vizsga, bárki adhat ki dalokat, koncertezhet.


Nekem van belőle diplomám, szívesen levizsgáztatlak mint zeneiskolai "felügyelő" de nem ezen fog múlni. :)

2020. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!