Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a velemenyetek a lomizasrol...

Mi a velemenyetek a lomizasrol mint vallalkozastol?

Figyelt kérdés

Na hatbaz van, hogy van egy orokolt hazam 2500 nm telekkel.

Falun a kutyanak nem kell a felfutott ingatlanos idoszakban sem tudtam eladni, gondolom ezutan meg plane nem fogom tudni.

Arra gondoltam, hogy csinalok egy kft. Abba apportalok egy autot mint vagyon elemet meg par dolgot ami kell a vallalkozashoz es elkezdek lomtalanitani.

Szerintem a falu onkormanyzata nem fog meggatolni ebben mert fizetek majd valamifele adot. Kocsigumi, butor... ilyesmiket fogok ott tarolni amugyis ilyenekkel van tele a falu.ha ertitek mire gondolok :) csak ezutan lesz a falunak is jovedelme.



2020. ápr. 3. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Facebookos adok veszek oldalon láttam egy öreg csávót aki valami súlyzó készletet hirdetett 12ezer Ft-ért. De ilyen ütött kopott rozsdás hulladék szar volt az egész. Rámegyek a profiljára, ott borítóképen, profilképen nagy betűkkel kiírva, "ingyen lomtalanítást vállalok [telefonszám]". Ne mondom szánalom kategória. :D


Amit más már kidob mert tényleg kb hulladékkategória, azt ő új árán akarja eladni.

2020. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat van ilyen.

En meg azt latom hogy a haz ahol lakom mikor a kozps pincet ki kell pucolni es a kozosjepviselo hiv lomist egy vagyont fizetunk es sok cucc abszolut hasznalhato.

2020. ápr. 3. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Városban fizetni kell vidéken meg ingyen van. Ilyen ez. Amúgy az önkormányzat sem fogja mosolyogva nézni hogy szeméttelepet csinálsz. Szerintem.
2020. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz ha már az egész ház tele gumival meg szeméttel? Elégeted?
2020. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hahahha kackackac

Mosz azt hiszed hogy de nagyot mondtal!:)

Bar tele lenne mar!

Venek egy shred gepet felapritanam aztan eladnam nemetbe ahol ilyenekbol keszitik az autopalyat

2020. ápr. 3. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmit, ez egy teljesen reális kérdés volt. Az, hogy az elképzelésed a német exportra mennyire reális azt nem tudom megítélni.
2020. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy ide küldik illegális lerakókba a náluk csinált gumiport, Romániában is rohad, akarom mondani lángolt 100 000 tonna "kiváló német autópálya anyag".


Kérdező te rosszul értelmezted a szállítási irányt!

2020. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A közösképviselő mindenre sokat számol, mert a saját havercégeivel dolgoztat az összes. (így sikkasztják a társasházak vagyonát).

Nálam ázik a saját tulajdonú a lakásból nyíló pince, mert az utca felől van egy régi szerelőakna. Viszont ezáltal a falba is húzódik fel a víz és kivül potyog meg reped a burkolat (közös tulajdon).

Hívtam a közösképviselőt telefonon, erre kiküld egy vízszerelőt, aki megállapítja, hogy a 20 méterrel odébb levő vízórája a háznak nem szivárog, és az rendben van.


Mondom telefonon a közösképviselőnek, hogy eddig sem ez volt a probléma, erre beközli, hogy ez 18 ezerbe került a háznak (az, hoyg lementa szaki a péncébe és megnézte a vízórát kb 10 perc)

Én meg visszavágtam, hoyg ez igazán nagyszerű, csak a problémát nem oldja meg, és tudomásom szerint másfél évre előre kifizettem már a közösköltséget (kb 300 ezer ft). Akkor? Mikor lesz megoldva a valós probléma?


Síri csend..


Hát ő nem ért hozzá, de akkor jelzik az önkormányzatnak.


KÖSSZÉPEN 18 ezerér nekem is ment volna ennyi!

2020. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!