Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Felsővezető miért jár biciklivel?

Felsővezető miért jár biciklivel?

Figyelt kérdés

Több ezer fős multicégnél felsővezető, a pozíciójához alapból jár neki prémium kategóriás céges autó, de az ő fizujából sajátra is futná, de ez a majom télen-nyáron ott teker hátizsákkal, csomagtartóval mint egy málhás szamár.


A melósok öltözőjében zuhanyzik mert nyilván szétizzadja magát.


Azért ezen a szinten már kéne egy kis eleganciát hordoznia, többek közt hogy nem melós módjára rongyol be a gyárba biciklivel.



2020. ápr. 4. 09:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Targoncákat újítunk fel, Főnök megjelenik, kiszáll a 2 éves audi s8-ból, felveszi a gumicsizmát és nekiáll lemosni a retkes targoncákat meg beáll csiszolni gittelni. Lehet vele beszélni más témákról is, nem lekezelő senkivel pedig bőven milliárdos (Pécs eggyik leggazdagabb vállalkozója). Embere vállogatja hogy kit mivé tesz a pénz!
2020. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen tipikus proli magyar kérdés.
2020. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

22: kb. ugyanaz, mint pár hete valamelyik agyhalott a futókat ekézte, hogy mire jó az a szaladgálás a magamutogatáson kívül....


Áhhhhh….. Az is valszeg egy önigazolást kereső lusta elhízott alak lehet....

2020. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem a példaképem lenne.


mi van abba ha bicajozik?

2020. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimondott felsovezeto vagyok (kozep folott, de felettem meg van egy szint, de nettoban hetszamjegyu a fizetesem), de en is biciklivel jarok be.

Egeszseges, gyorsabb, mint a BKV, kiszamithatobb, mint az auto. Csupa praktikus erv, en pedig kiakadok, ha valaki nem a praktikum, a hatekonysag alapjan hoz donteseket, hanem valami zavaros onertekelesi zavar miatti magamutogatas, kivagyisag okan. (lehet, hogy ez a mentalitas is segitett idaig jutni)

A kozos mosdoban tusolok, oltozok at a napi munkahoz szukseges ruhaba, legyen az polotol kezdve, ing vagy akar oltony. (Atoltozni at kell, mert a totymorgos lazulos tekerest nem szeretem.)


Sporolasnak nem feltetlenul sporolas, tobbet koltok evente igy, mint egy eves berlet lenne, de nyilvan ezt lehet sokkal takarekosabban is. :)

2020. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!