Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy ingatlaniroda üzemeltetése...

Egy ingatlaniroda üzemeltetése hogy működik?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakinek ingatlanirodája?Kell hozzá végzettség,vagy az csak az ott dolgozóknak kell?
2020. ápr. 14. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

KOMOLYAN SEGÍTEK!


0,42 másodperc alatt kidobta a GOOGLE.


Ha még az sem megy, hogy rákeress, akkor hogy akarol vállalkozó lenni?


Keress egy melót, gyár, bolt, valami.

2020. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Vállalkozáshoz nem kell végzettség, senkinek! Óvodásokkal is feltöltheted a csapatot, ha arra van igényed és pénzed!


Az, hogy aki neked dolgozik, annak a lehető legmagasabb, a munkakörnek megfelelő képesítése legyen az nem törvényi előírás hanem a te érdeked.

2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.-nak.


Ez nem igaz!

2020. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: a mellébeszélést hanyagoljuk.


Kérdező: Az ingatlanközvetítőnek szigorúan ellenőrzött képzésen kell részt vennie, melynek során a leendő szakmájához kötődő jogi, műszaki és közgazdasági ismereteket kell megszereznie, ezekből sikeres írásbeli és szóbeli vizsgát tennie, végül pedig szakdolgozat formájában az elsajátított tudásáról számot kell adni.


Ezt a wikipediáról másoltam. Ha ennyit nem tudsz egyedül véghez vinni, akkor bizony a vállalkozási forma nem a te világod lesz.

2020. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Végzettség" - El ne hidd, egy hétvégi tanfolyam elég hozzá...


Ingatlannal üzletelek, legutóbb alkalmaztam volna egy ingatlanost (csak mert fiatal lány, és jól néz ki), gondoltam az idióta újgazdag gyerekeket könnyebben meggyőzi.


Néhány hét múlva hozott is egy vevőt, már írtuk a szerződést, ott derült ki a probléma - a zártkertemet építési telekként hirdette, és adta volna el!!! (Ha kicsit nem értek hozzá, aláírom a szerződést, ami az én felelősségem, aztán pereskedhetek a vevővel... persze az ingatlanos megkapja a jutalékát.)

Soha többet!

2020. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá képesítés. Viszont amit elottem is irtak tele van mar ify is sok kóklerrel a ez a szegmebs ami eleve egy nagy hátrány ha ilyenbe fogsz ugyanúgy bármiféle szakmaiság nélkül , pláne egy most kialakuló túlkínálati piacon, ahol a vevők erős alku pozícióban vannak és lesznek még jóideig 2%-os értékesítési jutalék nélkül is.
2020. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!