Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő vállalkozó jogosult...

Gerivi kérdése:

Kezdő vállalkozó jogosult eszközvásárlási pályázatokra?

Figyelt kérdés

51 éves vagyok és egy könyvelő szerint a korom miatt nem pályázhatok semmire, ami a vállalkozásom beindításához szükséges lenne.

PL: a profil Zenszolgáltatás-hangosítás.

Ebben az esetben hangtechnika vásárlására.

Vagy.

Mozgóboltos.

Itt megfelelő autó vásárlására.

(ezek példák)

Állítólag kezdő vállalkozók támogatása, pályázati lehetősége korhoz van kötve.

Igaz ez?



2020. ápr. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz: vannak olyan pályázatok, amik korhoz IS vannak kötve:


[link]


Nem akarlak elkeseríteni, de nem igazán támogatják a kezdő vállalkozókat, ha nem fiatal.

Max, ha munkanélküli vagy, akkor a vállalkozóvá válást úgy, hogy van egy életképes üzleti terved (szerintem a zeneszolgáltatásra nem fogják megadni) és egy csomó feltételhez van kötve.

2020. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy ügyfelem, aki idén lesz 65 éves és nyert pályázaton.

Nagyban függ, hogy melyik, milyen pályázatról van szó. Nyilván fiatalok vállalkozó válását segítő pályázatot nem fogsz nyerni, de másra még akár lehet is esélyed.

2020. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak fiatalok vállalkozóvá vallását támogatások, amelyeket akkor is meg tudok pályázni, ha van munkám? Én csak olyanokat találtam, ami kikötötte a munkanélküliséget.
2020. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel az a célja a páláyzatnak, hogy a munkanélkülieket segítse vállalkozóvá válni, ezért ha van munkahelyed, akkor nem kaphatod meg.

Vannak egyéb pályázatok, kedvezményes hitelek, amik nincsenek munkanélküliségez kötve.

2020. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az tiszta sor, hogy a munkanélkülieknek szóló pályázatok a munkanélkülieknek szól. A kérdés inkább az, hogy vannak-e támogatások vállalkozóvá valláshoz azoknak, akiknek van munkája?
2020. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!