Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti mibe fektetnetek most be 6...

Ti mibe fektetnetek most be 6 millio forintot?

Figyelt kérdés
Van par lehetoswg amin gondolkodok ha tudnek uzlethelyseget venni azt vennek. Vagy par zartkertet felvasarolnek amiket majd eladnek haszonnal vagy vennek egy zartkeetet arra epittetnek valami konnyuszerkezetes epitmenyt es tarolnek benne bizat arpat... es mikor felmegy az ara eladnam.

2020. ápr. 16. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
És az alapján döntöd el, hogy mibe fektetsz 6millió Ft-ot, hogy a gyk-n ismeretlen emberek mit válaszolnak? Loptad azt a pénzt, vagy találtad? Biztos nem az eszeddel kerested. Vagy csak unatkozol. Ez utóbbit tartom a legvalószínűbbnek.
2020. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy unatkozok 3 hete home officeban vagyok egy 8 ezer lakosu mezovarosban ( felmondtam egybol a pedti albit mikor mondtak hogy nem kell bejarni akkor meg minek fizessek 150k plusz rezsit. Mar ezt megsporoltam) pluszban
2020. ápr. 16. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg semmibe. Tőzsdéhez nem értek(és a többség ki most akar befektetni és nagyot szakítani ugyanúgy nem ért hozzá). webshopot indítani nem épp a legjobb alkalom...


Bár ha nem probléma, hogy elég egy ötleten, akkor meg lehet vele próbálkozni.

2020. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál azokkal az a baj, hogy nagyon korszerűtlen ötletek már. Szószerint bukósak, olyan mint trabanttal indulni a forma-1 en. Így el fogod a pénzed veszteni, mert a jogszabályban leírtaknak való megfelelés nem jelenti azt, hogy technikailag is életképes leszel majd.


A mai világban jópár trükköt kell alkalmazni és ismerni, és a jó üzleti kapcsolat a látszatokon történő átlátási képesség és a reális helyzet megítélés, nagyon kulcskérdés. Sokat nézegesd a KSH-t és inkább költs egy kisebb összeget közvéleménykutatásra, üzleti elemzésre, tanácsadásra, mint bebukj több milliót!

Én már kétszer ráfáztam a 15 év alatt.


Nagyon menj utána az adózásnak, illetékeknek, bérköltségeknek, a statisztikailag valósan realizálható legminimálisabb bevételnek a lehetséges kiadásoknak stb és számolj azzal, hogy a TE órabéred akkor mennyi is lesz valójában, és mennyi munkáért cserébe. Sok sikert!

2020. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EgyGabor ***** válasza:

Bitcoin-ba (de GYORSAN így a feleződés után és óvatosan).

Azaz ne az egészet és csak akkor/annyit amit 1-2 évre tudsz nélkülözni.

Ez azért fontos, mert ha hullámzó árfolyam miatt ha kötött időpontban akarsz kilépni akkor nagyon rosszul járhatsz. Míg ha te választod meg akkor jó eséllyel nem.

A maradékot meg USD-be és aranyba.

2020. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!