Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek kb 250...

Mibe fektetnétek kb 250 millió forintot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem feltétlen kell a jó ötlet a jövedelmező vállalkozáshoz, elég a pénz is!

Az más kérdés, ki, hogy virágoztatja.

Csupán egy kisebb közvéleményre lennék kíváncsi, mégis ti mibe fektetnétek egy hasonló őszeget! :)

(Lehet fellegekbe járni is.)



2014. jan. 16. 08:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%
:)
2014. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi pénzt - meg kevesebbet is - diverzifikálni kell.

Én először is saját vállalkozásba fektetnék belőle annyit, amennyi szükséges, valamit gyártanék. A többit meg államkötvénybe, befektetési alapba, esetleg ingatlanba, némi részvénybe hosszú távra, valamennyi aranyba.

2014. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mezőgazdaság érdekel, őstermelőim van valami hasonlótémakörben érdekelne főképp ! :)
2014. jan. 16. 09:16
 4/36 anonim válasza:
10%
10% -ért megmondom mi az abszolút befutó amivel 100% ,hogy keresel.
2014. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
4es vicces xDDD
2014. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

#4 esnek


ha a kérdezőnek lenne ennyi pénze, akkor nem noname oldalon kérdezgetné, hogy mibe fektesse...

2014. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 egy újabb válaszoló ***** válasza:
27%
Rakhatnád befektetési alapokba, állampapírokba.
2014. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
22%

4-es vagyok pontosan azért, mert noname oldal, a legjobb hely.

Én is így csinálnám nem lenne ötletem.

Nekem ötletem van , pénzem nincs.

2014. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
24%
Sokan vannak ötlettel pénz nélkül. Sokan írnak ki hova fektetnél be összeget. Egy időben kíváncsiságból, irkáltam a kérdés íróknak. Senkivel sem jutottunk el ahhoz a ponthoz, hogy találkozás alkalmával bemutatom az üzleti tervet, Ő meg azt hogy rendelkezik a szükséges pénzzel. Ez valahogy lelohasztotta a lelkesedést. Pedig ez alap egy befektetésnél. Ne egy hét után derüljön ki mikor például ki kell fizetni a kamion árut, hogy nincs pénz. 250 millió forintból már meglehet próbálni betörni a bay area -ba, San Franciscoba. Több startup céget elindítanék, és mellette hagyományos cégeket is. Természetesen ennek vezetése nem egyszerű, de nekem megvannak az eszközeim hozzá. Már csak a cégeim számát kell gyarapítanom. :)
2014. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem ha pár héttel ezelőtt 200 milliód volt, most meg már 250, akkor nem szorulsz tanácsra.
2014. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!