Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók ti marketingesekne...

Vállalkozók ti marketingeseknek hisztek még?

Figyelt kérdés

Minden nap feltűnik egy újabb online-, siker-, tuti megmondom marketinges aki milliárdost csinál belőletek.


Már annyian vannak hogy egyre kevésbé lehet hinni hogy ezek tényleg mind értik a dolgukat.


Nekem egy olyan marketinges volna a meggyőző aki azt mondanám, hogy addig egy forintot sem kér ameddig nekem nem hoztak pénzt a tanácsai.



2020. máj. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy jó marketinges soha nem is kér tőled pénzt, és egy jó marketinges csak akkor kap úgymond “belőled” pénzt, ha már te is szép pénzeket kapsz.


Jaj ne, ne jöjjenek alám az újabb okoskodók, akik majd megmondják, hogy én egy h*lye vagyok meg csak átverem az emberek. Tudom mi a véleményetek, köszönöm.

2020. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
általában ezek azt hirdetik, hogy a tanfolyamaikra, és az online anyagaikra 100% visszafizetési garanciát adnak. Csak jelezned kell, hogy ez számodra nem ért semmit, és visszakapod a pénzt. Ez szerintem elég korrekt. Valószínűleg (minimális visszaéléstől eltekintve) tényleg az kéri vissza a pénzt, akinek nem ért semmit a tanfolyam. Te hogy gondoltad? Elvégzel egy tanfolyamot, és fél év múlva jelentkezel, hogy tényleg hasznos volt, jobban megy az üzlet, fizetnél valamit?
2020. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem. Egy hasonlatot, példát mondok amit valahogy meg kellene szerintem oldani marketing üzletben is:


pl. rendelek online egy terméket, mondjuk egy könyvet. Az üzlet létrejött, a könyvesbolt szól a futárszolgálatnak aki kiszállítja nekem. Ez egy teljesen tiszta átlátható üzleti folyamat volt.


És ez az ami a marketingből hiányzik.


Marketingben az van hogy fizess előre, de igazából 100% tisztán sosem látható hogy mire ment a pénz, mit vásároltam belőle.


Ezért mondom hogy ha lenne egy olyan marketinges aki csinálna egy olyan rendszert hogy csak akkor kérne egy jutalékot ha egyértelműen létrejött egy üzlet a marketingnek köszönhetően az meggyőző volna.

2020. máj. 8. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz kérdező, mindig akkor kérjük el (legalábbis a mi üzletünkben) a pénzt, amikor a vevő megkapta a terméket. Ráadásul ha nem tetszik neki a termék, de már a felét elhasználta, akkor is vissza kapja a vételárának 90%-át, ami teljesen korrekt. És szerintem az első mondat mindenre igaz, ezért nem értem a kérdést.
2020. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:

a könyvet is előre fizeted, vagy már rendeléskor kártyával, vagy legkésőbb a futárnál (úgy értem, hogy előre, hogy még nem olvastad).


De nem tudom, hogy milyen szolgáltatást értesz a "marketingesek" alatt. Ők is írnak könyveket, tartanak tanfolyamokat, meg a te cégedre szabott személyes tanácsadást. A könyvek, tanfolyamok általában garanciával vannak. A személyes konzultáció alapvetően nem, de ott a tanácsadó adott időt csak veled foglalkozik. De jó eséllyel egy próba alkalmat még ilyenkor is kapsz. Azt azért ne várd, hogy majd fél év múlva kelljen csak fizetni, ha már tényleg mérhető az üzleti haszon (ami azért rajtad is vastagon múlik, lehet, hogy a csúcs szuper tanácsadó tanácsait nem sikerül hasznosítanod).

2020. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!