Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnátok mondani blogokat,...

Tudnátok mondani blogokat, ahol vállalkozók mesélnek a hétköznapjaikról, akár névvel, akár névtelenül?

Figyelt kérdés
Tényleg ezek a típusú, beszámoló blogok érdekelnek, nem a marketinges, stb. oldalak, köszönöm!

2020. jan. 17. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, mennyi esélyed van ilyet találni, illetve főleg hogy mennyire lesz neked releváns, mert ahány szakma - de talán ahány vállalkozás -, annyiféle napi rutin.


Nincs azonban ebben semmilyen misztikum. Annyira, hogy igazából nincs is nagyon mit mesélnem róla.

Valószínűleg ugyanezen okból kifolyólag nem lesz tele az internet a témáról szóló blogokkal: Másnak sem nagyon lesz mit mesélnie róla.


Az alkalmazotti léttel ellentétben többnyire nem járok be sehova, nincs fix munkaidőm, és mivel itthon a nyugiban, a saját időbeosztással jóval kevesebb stressz mellett tudok létezni, így nagyobb hatékonysággal kevesebb időbefektetés árán tudom ugyanazt a munkát elvégezni, amit gyapotszedőként egy irodában kipréselhetnék magamból 8 órák alatt.

Következésképpen jut időm magamra is.


Amit ezen életmód mellett nehézkesnek tartok, az az idő nyomonkövetése. Perpillanat pl. teljességgel meg vagyok rökönyödve, hogy péntek van. A naptár életet ment.


Jómagam szoftvert fejlesztek, nekem ez ilyen.

Ha egy villanyszerelőt kérdeznél ugyanerről, neki teljesen más benyomása lenne az egészről.


Ha ennek alapján szeretnéd felmérni, hogy belevágj-e, akkor az nem hiszem, hogy működő stratégia lesz.

Vágj bele, próbáld ki, aztán meglátod, hogy mennyire fekszik.

Mások beszámolói alapján sarkosan fogsz csak tudni magadra is érvényes következtetéseket levonni.


Jó lenne tudni, mire vagy konkrétan kíváncsi és miért, így többet tudnánk segíteni.

2020. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Perpillanat pl. teljességgel meg vagyok rökönyödve, hogy péntek van. A naptár életet ment."


Ne is mondd!! Ez a hét valami Intercity módon elszáguldott: én már kedden azon csodálkoztam, hogy hová lett a hétfői nap? :-)


Kérdezőnek: nekem valahol van egy ilyen cikk elmentve, de nem hiszem, hogy sokra mész vele, ha valaki leírja, hogy 20 évvel ezelőtt kicsiben kezdte a sajtkészítést és mára hogyan lett pl.komplett tejipari üzeme.


A sikeres vállalkozók nagy része egyébként kicsiben kezdte és folyamatosan növekedett. Nagyon kevés az, aki "berobbant", ilyen ugye Steve Jobs, Zuckerberg, stb.

2020. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OK sorolom:

investment joy

meet kevin

Richard Perkins

Justin Rhodes

Urban farmer


Egyet megnézel és bejön mellé vagy 100 másik is, csak azzal megkeres némelyikük min. 30 000 000Ft-ot évente, hogy a munka mellett blogol is a munkájáról.


Pl.:

i.j. +8e dollár havonta a blogolásból

j.r. +10e/hó youtube + kick starter 2018-ban 250k dollár, 2019-ben +121k dollár + turnék, farmlátogatások 100dollár/látogató + eladások

m.k. 1,2m dollár 2019-ben az életéről és a munkájáról csinált youtube videókból

2020. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Keress rá Barazsy Ákosra.

Magyar vállalkozó.

Vlogol is a vállalkozói létről + könyveket is írt.

2020. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "The Fastlane Forum" tele van sikeres, illetve ebbe az irányba haladó vállalkozókkal.
2020. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!